J2XML importált kategóriák időrendbeli sorrendje

Több
4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #14942 Írta: cstom
Sziasztok!
Joomla 3-as oldalak között exportáltam/importáltam kategóriákat a J2XML 3.7.199-es pluginnal.
Az alábbi problémám lenne: amikor beimportálok "A" és "B" kategóriát, akkor "A" és "B" kategória cikkei nem "keverednek" össze időrend szerint a főoldali hírfolyamban. Elviekben az lenne a lényeg, hogy mindig a legfrissebb cikk legyen kategóriánként kint a főoldalt.
Sőt, most vettem észre, ha csak simán létrehozok egy friss cikket pl "B" kategóriába, hiába teszem kiemeltté, nem a főoldal első cikke lesz, hanem az előzőleg beimportált "B" kategória cikkeinek elejére kerül, ami visszamenőleg 4. oldal. (Holott annak kéne lennie a legfrissebbnek cikknek.)
Ebben szeretnék segítséget kérni, hátha vki találkozott már ilyennel.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 8 hónapja cstom által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 8 hónapja #14943 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: J2XML importált kategóriák időrendbeli sorrendje
Ha jól emlékszem, ezt keresed:

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: cstom

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 8 hónapja #14946 Írta: cstom
cstom válaszolt a következő témában: J2XML importált kategóriák időrendbeli sorrendje
Köszi a választ Balázs!
Sajna nem találom ahol ezt beállíthatnám. Ami erre hajaz, az nekem így néz ki:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #14948 Írta: cstom
cstom válaszolt a következő témában: J2XML importált kategóriák időrendbeli sorrendje
Na megvan a megoldás: a "nincs rendezés" kategória sorrend a megfelelő.
Köszi Balázs!
Utolsó szerkesztés: 4 éve 8 hónapja cstom által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!