Milyen szolgáltatót válasszak, ha a jelenlegi szolgáltatóm meg akarja szüntetni a Joomla! oldalak kiszolgálását?

Több
5 éve 3 hete #14639 Írta: Powerno
Sziasztok!
A tárhely szolgáltatóm meg fogja szüntetni a Joomla oldalak kiszolgálását.
Azt mondta más szolgáltatók is hasonlóan fognak lépni, de ezt nem nagyon hiszem.
Kérdés: Hova érdemes költöztetni az oldalaimat?
Köszönettel.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 3 hete - 5 éve 3 hete #14640 Írta: Balázs
Én inkább az tudom elképzelni, hogy minden, már nem támogatott Joomla! verzió futtatását fogja ellehetetleníteni. Ez az oldal a Tárhelyparknál fut. Támogatni tudod az oldal működését, ha az oldal alján található hivatkozás segítségével vásárolsz saját tárhelyet.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hete Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 3 hete #14641 Írta: Powerno
A tulajjal beszéltem és konkrétan mondta, hogy az összes Joomla oldalt felmondja.
De nem ez a lényeg. Hova érdemes költöztetni???

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 3 hete - 5 éve 3 hete #14644 Írta: Balázs
Én ezt inkább a szakmai hozzá nem értésnek tudnám be. A vezető tartalomkezelőknek gyakorlatiag teljesen megegyeznek a futtatási feltételei. Nincs igazán olyan, hogy valami Joomla! specifikus lenne. Ez az oldal jelenleg a Tárhelyparknál fut, de használhatsz bármilyen más szolgáltatót, amelyik neked szimpatikus.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hete Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 3 hete #14645 Írta: kovacshazi
Ha a jelenlegi szolgáltatód valóban meg fogja szüntetni a Joomla oldalak "támogatását" akkor ez valami kis maszek szolgáltató lehet.
Keress olyan szolgáltatót aki nem multi - a multiknál szinte megoldhatatlan a Support elérése, de nem is túl kics, mert azoknál meg azért elérhetetlen a support mert nyáron szabin vannak. Külföldre sem nagyon javaslom vinni a magyar weboldalt. Balázs is mondta már, hogy pl jó lehet a Tárhelypark, de ha ez valamiért nem szimpatikus akkor lehet tárhely.eu, mediacenter.hu.... A MédiaCenternél egy kisebb bibi van, nem CPanel használnak, bár ez egy normál mezei weboldal tulajdonost nem nagyon érint.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!