Régebben működő oldal kicsomagolása localhostra

Több
5 éve 6 hónapja #14156 Írta: mastinaro
Régebben működő oldal kicsomagolása localhostra téma létrehozva mastinaro által
Olyan problémám lenne, hogy régebbi oldal mentését szerettem volna kicsomagolni localhostra. Ezt kickstar-ral végig is csináltam, de mikor szeretném az oldalt megnyitni, akkor a böngésző lokátorsorában a localhost beírása után, átvált az oldal régi domain nevére és természetesen az oldal nem elérhető. Hogy tudnék ezen változtatni.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #14169 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Régebben működő oldal kicsomagolása localhostra
Pl. ha kikapcsolod a keresőoptimalizálást:
configuration.php:
Code:
public $sef = '0';

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: mastinaro

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 6 hónapja #14173 Írta: mastinaro
mastinaro válaszolt a következő témában: Régebben működő oldal kicsomagolása localhostra
Köszönöm a segítségedet . Szinte válaszoddal egyidőben értem el eredményt úgy, hogy a .htacces fájl-ban a domain név átirányítását töröltem.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Balázs

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 9 hónapja #14931 Írta: Barb
Barb válaszolt a következő témában: Régebben működő oldal kicsomagolása localhostra
Sziasztok

Az alap feladat az ami itt a címsorban is van.

A probléma más.

Egy régi oldalt akartam kicsomagolni wamp-ra, aminek csak a mentése volt meg.
Feltettem www mappába kickstarterrel karöltve, el is indulna a dolog, de megakadok az adatbázis ablakon, nem lép tovább mert nem tudok adatokat. Ekkor jött kapóra a configuration.php amiből ki tudtam szedni sok dolgot, de a jelszót nem, van benne egy de spec karakterek is vannak benne és részint az installer szól hogy ejnye, részint amúgy sem lép tovább. Valahogy ki lehet hámozni az adatbázis jelszót?

Amúgy ha pl lenne ez egy éles oldal és ott belépnék cpanelre, és megváltoztatnám az adatbázis jelszót, akkor mi lenne? Az oldal venné az akadályt, vagy szétesne mert nem érné el az adatbázist és pl itt a conf.php-ben a megadott sorba betenném az új jelszót akkor menne? Vagy ha elfelejti vagy nem tudja vki az adatbázis jelszót akkor vége a világnak?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 9 hónapja #14932 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Régebben működő oldal kicsomagolása localhostra
Ha új szerverre (wamp) telepítesz egy másik szerveren levő Joomlat akkor nem kell tudnod a régi szerver adatbázis beállításokat. Az új szerveren kell létrehozni neki adatbázis és azt megadni a wamp verziónál.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Barb

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!