Nem működő telepítő oldal

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #14012 Írta: Laurine
Nem működő telepítő oldal téma létrehozva Laurine által
Sziasztok!
3.8.7-et szerettem volna telepíteni. FileZillával lettek feltöltve a fájlok.
(Az adott tárhelyen már volt korábban egy 3.6.2-es verzió, de két évig használaton kívül volt az oldal, most letöröltem az egészet, hogy tisztán legyen új telepítve.)
Az oldalt megnyitva el is indul a telepítő, azonban a csatolt képen látható módon igen szegényesen jelenik meg, olyan, mint mikor gyenge netkapcsolat mellett nem tud egy oldal megfelelően betölteni... Ha pedig kitöltöm, amit kell, és a továbbra kattintok, akkor visszadob az oldal tetejére. Itt listázza ugye, hogy 1. Konfiguráció, 2. Adatbázis, és a második sor "belilul", felkeresett linkké válik, azonban az oldal nem tölt be semmit, ugyanúgy marad az első oldal, ahogy volt, ami a képen is van.
Próbáltam letörölni és újra felmásolni az installation mappát, hátha itt történt valami gikszer, de a helyzet változatlan.
Mit csinálok rosszul, mi lehet a hiba?
Köszi előre is!

szerk: közben letöröltem és újra felmásoltam az egészet, hátha valami rosszul ment fel, a helyzet változatlan...
.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja Laurine által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #14021 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Nem működő telepítő oldal
Ez alapján olyan, mintha mégsem ment volna fel minden fájl. Ha hiba nélkül fel megy az összes fájl, akkor nem szabad, hogy megjelenítési problémával küzdjön a telepítő. Esetleg másik böngészővel próbáltad?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 6 hónapja #14039 Írta: Laurine
Laurine válaszolt a következő témában: Nem működő telepítő oldal
Köszi, azóta sikerült megoldanom.
A gond tényleg a fájlokkal volt, bár nem tudom, hol csúszhatott hiba a készülékbe, én max a letöltést vagy a kicsomagolást tudom tippelni, merthogy tényleg megtörtént a tárhely teljes takarítása és újra feltöltés, mikor elsőre hibás volt.
Egy másik gépről oldottam meg végül a dolgot, mondjuk mindent ugyanúgy csináltam, de itt elsőre működött. :)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!