Akeba Backup-al való költöztetés után az admin felület csak egy fehér lap

Több
7 éve 7 hónapja #10254 Írta: Lazarbibi
Üdvözlet mindenkinek!

A localhost-on barkácsolt Joomla 3.6 oldalat ha Akebával éles tárhelyre költöztetem az oldal megfelelően működik, de ha belépek az adminisztrációba akkor csak egy üres fehér lapot látok. Valaki járt már így?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja #10262 Írta: Balázs
Be kellene kapcsolod a hibakiíratást.
1. A configuration.php-ban:
Code:
public $error_reporting = 'development';
2. A tárhelyed pedig, ha nincs bekapcsolva, akkor az adminisztrációs felületen vagy a php.ini-ben:
Code:
display_errors = On

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja #10264 Írta: Lazarbibi
Megcsináltam, kiírt valamit, de ettől nem lettem okosabb, hátha neked mond valamit:

Fatal error: Class 'FOF30\Container\Container' not found in /home/elekzhu1/public_html/plugins/quickicon/akeebabackup/akeebabackup.php on line 240

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja #10268 Írta: Balázs
Itt konkrétan lyukra fut az egyik Akeeba Backup beépülő, így próbáld meg átnevezni a /../plugins/quickicon/ struktúrában található akeebabackup mappát, majd próbáld újra betölteni az oldal.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja #10273 Írta: Lazarbibi
Köszi, így már van admin felület, de sérült lehet a rendszer, mert például nincs meg az a sáv amin a "mentés" és "mégse" gombok vannak.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja #10284 Írta: freepetya
Ellenőrizd a tárhelyen futó PHP verzióját, lehet, hogy a joomla 3.6-hoz és/vagy az akeeba futtatásához kevés.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!