Wampserver - a Joomla! mappa rákattintásánál nem jön be a telepítő

Több
9 éve 6 hónapja - 9 éve 6 hónapja #6082 Írta: picike1980
Olyan gondom lenne, hogy a wampserwer 2.5erzioját használom és a www könyvtárba létrehoztam a jommla könyvtárat és abba bele másoltam a joomla 3.3.6 verzioját de mikor a localhostnál rákantintok akkor azt irja ki aböngészüm hogy a "A kiszolgáló nem található

A Firefox nem találja a kiszolgálót a(z) joomla helyen.

Ellenőrizze a címet, nem gépelte-e el. Például nem írt-e ww.valami.hu-t a www.valami.hu helyett.
Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati kapcsolatát.
Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.
Mi lehet a gond? a php my adminba a adatbázisnál hogy hozzam létre az adatbázist?
Köszönettel
Mónika
Utolsó szerkesztés: 9 éve 6 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 6 hónapja #6083 Írta: Balázs
Első ellenőrizendő dolog: Az óra melletti Wampserver ikon, zöld?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Több
9 éve 6 hónapja #6084 Írta: picike1980
picike1980 válaszolt a következő témában: Wampserver - a Joomla! mappa rákattintásánál nem jön be a telepítő
igen az zöld szinű minden szolgáltatás fut

Több
9 éve 6 hónapja #6085 Írta: picike1980
picike1980 válaszolt a következő témában: Wampserver - a Joomla! mappa rákattintásánál nem jön be a telepítő
Lecseréltem a wampszervert xampp-ra avval beis jött a telepítő csak oltári lassú mit tudnék csinálni hogy gyorsabb legyen?

Több
9 éve 6 hónapja #6086 Írta: Balázs
A Wampservernél mind a két elérést próbáltad?
1. http://127.0.0.1
2. http://localhost

Én egyébként az EasyPHP -ét ajánlom.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Több
9 éve 6 hónapja #6087 Írta: picike1980
Egyikre sem jön be a easyphp is feltelepitetem már de az meg ha elakarom indotani hiba üzenetett ir ki
Az easyphp jó wndows 7-re?