Kickstart feltöltési hibák

Több
9 éve 10 hónapja #5038 Írta: Aleksandar
Kickstart feltöltési hibák téma létrehozva Aleksandar által
Localhost-ról domenre akarom költöztetni a weboldalt. Akeeba Backup-pal csináltam mentést. Filezilla programmal feltöltöttem a domenre, a .jpa file-t, a kickstart.php-t, és mellé a hu-HU.kickstart file-ot. A feltöltést Binary módon végeztem. Beindítom a kickstartot, és mindig elakad. Bekapcsoltam a "Legtöbb hiba figyelmen kívül hagyása"-t. Még így se nem tud lefutni. prntscr.com/3fen03 , prntscr.com/3ff5df ... és a többi. Mi lehet a gond ?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 10 hónapja - 9 éve 10 hónapja #5039 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Kickstart feltöltési hibák
A kép alapján szerintem már az első fájlt sem engedi kibontani/feltölteni, ezért lehetséges hogy nincs engedély php-n keresztüli fájlműveletekre. Esetleg azt meg lehet próbálni, hogy ha például a public_html a gyökérkönyvtár, és oda került bemásolásra a kickstart fájljai, akkor készítesz ide egy kicktemp mappát, majd 777-es jogosultságot adsz neki és így próbálod meg telepíteni. A telepítés végén van egy tisztítás funkció amit érdemes kérni, ilyenkor kitörli a temp mappa fájljait. Ha ez nem történik meg kézzel kell törölni a mappát és annak tartalmát.

Itt egyébként elérheted a probléma hivatalos megoldólapját: Akeeba Kickstart starts, but can't extract the archive, throws an AJAX Error, Invalid Archive Header or other error

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 9 éve 10 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 10 hónapja #5040 Írta: Aleksandar
Aleksandar válaszolt a következő témában: Kickstart feltöltési hibák
Még egy kérdés, ha nem gond. Hogy adjak a kicktemp mappának 777 jogosultságot ? Köszönöm.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 10 hónapja #5041 Írta: Aleksandar
Aleksandar válaszolt a következő témában: Kickstart feltöltési hibák
Megvan. Köszi :)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 10 hónapja #5042 Írta: Aleksandar
Aleksandar válaszolt a következő témában: Kickstart feltöltési hibák
Most meg egy másik gond ugrott be. Nem találja az arhivált file-ot. ( prntscr.com/3fh99o , prntscr.com/3fh9iz , prntscr.com/3fh9m4 ). (Filezillan a köv. beállítások vannak : prntscr.com/3fh9q9 ) Valami megoldás ? Mert mostmár igazán működhetne...

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 10 hónapja #5043 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Kickstart feltöltési hibák
Alapesetben elég a legeslegalul található kibontás gomb, nem kell mást beállítani.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!