Joomla 3.2 telepítésekor megáll a folyamatjelző és nem mozdul tovább

Több
9 éve 11 hónapja #4864 Írta: Fazekas
Üdv!
Ezt hogyan kell a gyakorlatban megcsinálni, vagy hol látszódnak a táblák, hogyan lehet kézzel megcsinálni azokat a táblákat? Mivel nekem ezredik próbálkozásra sem települ fel a 3.2-es és a 2.5-ös joomla sem, mindig megáll a folyamatjelző és órákig sem mozdul. Hol találok erre megoldást?
Köszönöm!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 11 hónapja #4866 Írta: Balázs
Pontosan melyik lépésnél megy végtelen ciklusba a folyamatjelző? Wampserver-en próbálod?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 11 hónapja #4868 Írta: Fazekas
Üdv! Csatoltam egy képet a telepítési fázisról. Wampserverrel próbálom. Az otthoni gépemre simán feltelepül bármelyik verziójú joomla, de a munkahelyire nem.
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 11 hónapja - 9 éve 11 hónapja #4874 Írta: Balázs
1. Próbáld meg másik böngésző alól a telepítést.
2. Ha nem megy, akkor próbáld meg a php.ini-ben a max_execution_time értékét 30-ról 300-ra növelni.
3. Ha nem megy, akkor keresd meg wamp\www\joomlamappa\installation\sql\mysql\joomla.sql fájlt majd az "ENGINE=InnoDB" értékét írd át "ENGINE=MyIsam" értékre, és próbáld meg újratelepíteni az alaprendszert.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 9 éve 11 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 11 hónapja #4879 Írta: Fazekas
Köszönöm a gyors választ, kipróbálom, bár most egy külső szerverre szépen feltelepült. Letöltöttem pár sablont, de sajnos egyik sem úgy néz ki, mint ahogy a demo oldalon mutatják. Eltűnnek a menüelemek és a gombok, pedig a 3.2-es sablonok közt válogattam.
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 2 hónapja #6356 Írta: Balázs
Ha olyanra akarod készíteni az oldalad mint a demó, akkor érdemes úgy csinálni, hogy ez egyik mappába feltelepíted a demót és a másik mappába a sablont, és a demó alapján állítod be a pozíciókat és a kívánt bővítményeket.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!