Joomla 3.x telepítés az adatbázis létrehozásánál elakad

Több
10 éve 2 hónapja #3727 Írta: csonti
A dataglobe fizetős tárhelyére telepíteném a joomla 3.2 vagy 3.2.1-et. Odáig eljutottam, hogy a telepítés elindul, az adatbázisokat is létrehoztam, a telepítő az összegzésig eljut, utána megakad és nincs tovább. A böngésző nem fagy le.
Olvastam valahol, hogy az ENGINE=InnoDB bejegyzést cseréljem le ENGINE=MyISAM -re. Azt is megtettem, de ugyanaz.
A mellékletben találhatók képernyőmentések a folyamatról.

Köszönöm előre is a segítséget.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja - 10 éve 2 hónapja #3729 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Joomla 3.x telepítés az adatbázis létrehozásánál elakad
Ami elsőre látszik, hogy valami nem okés nyelvi fájlokkal sem, csak a sztringek jelenítődnek meg és a hozzájuk tartozó értékek nem. Én arra tippelek, hogy amikor felmásoltad az ftp-re a telepítő fájlokat, akkor bekapcsolásra került a fájlok kisbetűre alakítása, amely a Joomla! esetében nem optimális. Azt javaslom, hogy töröld a mostani fájlokat és másold fel újra telepítő csomag állományait.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #3735 Írta: csonti
csonti válaszolt a következő témában: Joomla 3.x telepítés az adatbázis létrehozásánál elakad
Valóban ez volt a probléma. Már működik is.

A rutin és az évek... ;)

Nagyon köszönöm!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!