A Joomla! 3.x telepítése végtelen ciklusba fut az adatbázis telepítésénél

Több
10 éve 6 hónapja #3135 Írta: S.Thomas
Jó napot!

Telepiteni szeretném a joomla 3X egyik verzióját és a 3. lépés után feljön a telepités http://127.0.0.1/joomlatest/installation/index.php# ezzel a cimmel a böngészömben és elkezdi a telepitést elindul a a kék csikos csik és alatta megy az adatbázistáblák létrehozása és ezen a ponton meg akad. Aktiv az oldal nem a gép fagy le. Már másik joomla kiadással is probálkoztam, de valamiért nem tud tovább menni a wamp van fent a gépemen, és azokkal a beállitásokkal, amik ki voltak irva a talapités sajátgépre menüpont alatt. A csatolt képen látszik hol akad meg a telepités.
Válaszát alőre ia köszönöm!
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 6 hónapja #3136 Írta: Balázs
Alapesetben nem szabadna, hogy ez problémát okozzon. Esetleg meglehetne próbálni azt, hogy telepítés előtt, kézzel létrehozni az adatbázis táblát a Phpmyadmin-ban.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 6 hónapja #3138 Írta: S.Thomas
Jó estét!

Megpróbáltam ezt a lehetőséget is és még mindig ugyanaz a jelenség jön fel.
úgy láttam a phpmyadmine-ban hogy folyamatosan hozta létre az adatbázisokat a joomla telepítő, amiket én beírtam neki a telepítés folyamán.
Lehet hogy tüzfal miatt nem lép tovább?
Köszönöm válaszát előre is.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 6 hónapja #3141 Írta: Balázs
Ha minden kötél szakad, akkor lehet, hogy egy próbát megér a XAMPP használata.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 6 hónapja #3156 Írta: S.Thomas
Jó napot!

Fel telepítettem a Xampp-ot. Sajnos ezzel a telepítési folyamat első lépcsőjénél megáll a program. Kézzel hoztam létre adatbázist a xampp-al. Egy fórum oldalt követve próbáltam telepíteni.
Talán egy újra telepített gépet kellene használnom?
Van olyan program ami akadályozhatja a telepítést?

Válaszát előre is köszönöm!
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 6 hónapja #3157 Írta: Balázs
Rendben, akkor a Wampserver használatát javaslom a továbbiakban. Azt kellene megnézni, hogy nincs-e tiltva böngészőben a JavaScript, vagy esetleg meg lehetne próbálni a telepítést Internet Explorer-rel.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!