2.5.1 - a nyelvválasztás után csak pörög, pörög a spinner.gif :)

Több
10 éve 8 hónapja #2594 Írta: coilevi
Találkoztam egy kapcsolódó cikkel, rögzítem itt: www.robertwent.com/blog/joomla/73-joomla...-php-session-storage

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 6 hónapja #3202 Írta: tomasio67
tomasio67 válaszolt a következő témában: 2.5.1 - a nyelvválasztás után csak pörög, pörög a spinner.gif :)
Sziasztok! Kezdő vagyok a Joomlában.
Sajátgépre akarnám telepíteni a 2.5.4-est (Windows7 32bit, Wampserver 2.4) Hasonló problémával küzdök, mint a topicnyitó, csak nekem az "aAdatbázis konfigurálása" oldal kitöltése után jelentkezik a pörgő spinner.gif. Átolvastam a topicot, de sajnos nem tudtam az én problémámra vonatkoztatni a leírtakat. Any idea?
Előre is kösz!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 6 hónapja #3203 Írta: Balázs
Először is, én azt javaslom, hogy a legfrissebb Joomla! verziókkal dolgozz (2.5.14, 3.1.5). Továbbá állítsd át php.ini-ban a következő értékeket és próbáld meg újra a telepítést:
Code:
max_execution_time = 30 => 100 post_max_size = 8M => 50M upload_max_filesize = 2M => 50M

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: tomasio67

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 6 hónapja #3204 Írta: tomasio67
tomasio67 válaszolt a következő témában: 2.5.1 - a nyelvválasztás után csak pörög, pörög a spinner.gif :)
Sajnos továbbra is ugyanaz a jelenség.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 6 hónapja #3205 Írta: Balázs
Egy próbát megér a XAMPP használata a Wampserver helyett.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 6 hónapja #3206 Írta: tomasio67
tomasio67 válaszolt a következő témában: 2.5.1 - a nyelvválasztás után csak pörög, pörög a spinner.gif :)
Valóban megért! Ezzel működik! Thnx

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!