@font-face - egyszer működik, másszor nem?

Több
12 éve 2 hete - 12 éve 2 hete #466 Írta: Zotius
@font-face - egyszer működik, másszor nem? téma létrehozva Zotius által
Nem értem. A 'left' és 'right' pozíciókban lévő blokkok címéhez egyedi fontot definiáltam a sablon template.css fájljában. Otthoni gépen nézve mind IE9-ben, mind Firefoxban frankón látható volt.
Ma reggel az irodából rápillantottam az oldalra, és azt látom, hogy innen nézve sem IE9-ben, sem Firefoxban nem az újonnan definiált @font-face-szel jelenik meg, hanem a korábbi (illetve a stílusban másodikként definiált) "Georgia" fonttal. Mindkét helyen Windows7, IE9, Firefox 11 van.
Definíciók a template.css-ben:
Code:
@font-face { font-family: 'Benguiat'; src: url("/images/fonts/befrisky.eot") format('embedded-opentype'), url("/images/fonts/befrisky.ttf") format ('truetype'); }
illetve a blokkcím stílusánál:
Code:
.art-blockheader .t, .art-vmenublockheader { font-family: "Benguiat", Georgia, "Times New Roman", Times, Serif; font-style: normal; font-weight: bold; font-size: 12px; text-decoration: none; }
Mi lehet a baj?
Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hete Zotius által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
12 éve 2 hete #467 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Válasz: @font-face - egyszer működik, másszor nem?
Első körben talán érdemes azt megvizsgálni, hogy nem-e cache probléma. Üríteni kellene. Vagy esetleg megnézi proxy mögül, hogy mit mutat.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
12 éve 2 hete - 12 éve 2 hete #469 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Válasz: @font-face - egyszer működik, másszor nem?
Reggel ürítettem a cache-t IE9-ben is és Firefoxban is. Most, hogy válaszodat olvasom, ismét ránéztem.
IS9-ben már hozza az egyedi fontot, Firefoxban még nem. Itt teszek még egy próbát az ürítésre, meg a böngésző beállításokat is ellenőrzöm.
Proxy-t még nem használtam, azt hogy állítsam be?
Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hete Zotius által. Indoklás: proxy kérdés

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
12 éve 2 hete #470 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Válasz: @font-face - egyszer működik, másszor nem?
Pl. www.proxy4free.com/list/webproxy1.html Egyik proxyszerveren keresztül megnézed, hogy ott jó-e és ha igen akkor valami cache gond lesz a háttérben.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
12 éve 2 hete #471 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Válasz: @font-face - egyszer működik, másszor nem?

Balázs írta: Pl. www.proxy4free.com/list/webproxy1.html Egyik proxyszerveren keresztül megnézed, hogy ott jó-e és ha igen akkor valami cache gond lesz a háttérben.

Sajnos ott sem jó.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
12 éve 2 hete #474 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Válasz: @font-face - egyszer működik, másszor nem?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Zotius

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!