Hol tudom egy cikk tulajdonságainak kiíratását beállítani?

Több
7 éve 8 hónapja #10069 Írta: KJoo
Hali!

Az 1.5-ös Joomla után szenvedek a 3.6-ossal. Nem tudom kikapcsolni a cikkek információs adatainak megjelenítését. Hiába állítok mindent nem-re és rejtés-re, akkor is kiírja őket. Valamint szeretném elrejteni a webhely nevét is, de azt se találom.
A global config alatt sem találom, hogy mit kellene átállítani.
Van egy rendes doksi, amiből kicsit mélyebben is lehetne tanulni?
Köszi

KJoo

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 8 hónapja #10071 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: Hol tudom egy cikk tulajdonságainak kiíratását beállítani?
kikapcsolhatod globálisan, de ha az eddig létrehozott menüpontokban meg be van kapcsolva, akkor az felülbírálja!

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: KJoo

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #10072 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Hol tudom egy cikk tulajdonságainak kiíratását beállítani?
Pontosan, a Globális konfiguráció főként az oldal rendszerbeállításait tartalmazza, amire neked szükséged van, az egy-egy menüpontban található beállítások. A Cikk komponensen belül beállíthatsz egy globális értékeket, amely minden esetben érvényes lesz, de ezt felül tudod bírálni egy-egy menüponton belül a globális beállításoktól eltérően.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 7 éve 8 hónapja Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: KJoo

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!