check Joomla! 3.5 alatt nem tudom beilleszteni a bővebben funkciót

Több
2016 ápr. 05 16:26 - 2016 ápr. 05 17:09 #11 Írta: kocsislaci
kocsislaci válaszolt a következő témában: Joomla! 3.5 alatt nem tudom beilleszteni a bővebben funkciót
Ugyan ez volt nekem is, de nem látok olyan modult ami a hibát okozná, bár én nagyon nem vagyok szaki!

Gondolom már megnézted, hogy a A "Bővebben" gomb kijelzése be van a kapcsolva a globális konfigban ugye?

szerk: Ez a témaépítő nem kavar be vajon?
Utolsó szerkesztés: 2016 ápr. 05 17:09 kocsislaci által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2016 ápr. 06 07:39 #12 Írta: kisgal
kisgal válaszolt a következő témában: Joomla! 3.5 alatt nem tudom beilleszteni a bővebben funkciót
Szia! Igen ellenőriztem a "Bővebben" funkció megjelenítését. Próbáltam több szövegszerkesztővel, több sablonnal. sőt több egymástól különálló weblapomon se megy.
Kerestem a sablonkészítőket is azt mondták ez nem a sablonkészítő hibája. Gyanítom, hogy van egy plugin ami okozhatja. Keresgélek :)

Több
2016 ápr. 06 12:57 #13 Írta: kocsislaci
kocsislaci válaszolt a következő témában: Joomla! 3.5 alatt nem tudom beilleszteni a bővebben funkciót
Készíts egy menüpontot egy cikkel ahol minden tiltva van és kiderül! De gyanús nekem a betöltő folyamatjelző és alul a social button...

Több
2016 ápr. 06 13:20 #14 Írta: kisgal
kisgal válaszolt a következő témában: Joomla! 3.5 alatt nem tudom beilleszteni a bővebben funkciót
Készítettem egy "Bővebben" menüpontot és ki vannak kapcsolva a kiegészítők.

Semmi változás.

Több
2016 ápr. 06 14:27 #15 Írta: kocsislaci
Én most telepítettem egyet "kedvenc" ingyenes tárhelyemre a hostingerre, de nincs probléma a bővebben gombbal... Nincs telepítve csak az alaprendszer....

Hülye kérdés, de nincs esetleg szövegszűrő bekapcsolva ami esetleg kiszedi a kódot? Más ötletem nincs!

Több
2016 máj. 06 11:46 - 2016 máj. 06 11:49 #16 Írta: kisgal
Sziasztok!
Most volt idom kicsit ismét megnézni ezt a "Bővebben" témát. Bizton állíthatom most már, hogy velem van a gond, de magamtól már nem jövök rá.
Gondoltam akkor kipróbálom a www.joomla.com/ által nyújtott lehetőséget. Reméltem majd itt minden rendben lesz és készítettem egy oldalt gtcarwash.joomla.com/ ezen belül pedig van egy nagyobb terjedelmű cikk amibe elhelyeztem egy "Bővebben" funkciót. gtcarwash.joomla.com/ozonos-tisztitas

és itt sem jelenik meg. Mellékelem a beállításokat, remélem Ti egyből kiszúrjátok, hol rontottam el :(
Utolsó szerkesztés: 2016 máj. 06 11:49 kisgal által.

Több
2016 aug. 05 12:57 - 2016 aug. 05 12:58 #17 Írta: kisgal
simán nem volt "kategória - Blog" , emiatt nem is működött. Tehát mindne a legnagyobb rendben.
Utolsó szerkesztés: 2016 aug. 05 12:58 kisgal által.