Joomla! 3.5 alatt nem tudom beilleszteni a bővebben funkciót

Több
8 éve 2 hete - 8 éve 2 hete #9366 Írta: kisgal
Telepítve lett a 3.5 frissen nem upgrade. A sablon CK template creator.

Cikkben szerettem volna használni az alap "Bővebben" funkciót, de semmi. Megnéztem alap Beez sablonnal is, ott sem ment illetve váltottam alap szövegszerkesztőre ott sem ment. A szerkesztésben jelöli, hogy ott van, de éles oldalon semmi.

erről van szó: hdentals.com/miert-velunk A második bekezdést követően van ott a bővebben elméletileg.

Upgrade: azt vettem észre, hogy ahova "beillesztem" a bővebben funkciót az előtte levő szöveget tűnteti el és az utána levőket hagyja meg :(
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hete kisgal által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hete #9369 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Joomla! 3.5 alatt nem tudom beilleszteni a bővebben funkciót
Próbáld meg egy másik szerkesztővel, vagy szerkesztő nélkül illeszd be a kódot, hogy akkor mit mutat:
Code:
<hr id="system-readmore" />

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hete - 8 éve 2 hete #9375 Írta: kisgal
kisgal válaszolt a következő témában: Joomla! 3.5 alatt nem tudom beilleszteni a bővebben funkciót
Szia!

Kipróbáltam több szerkesztővel és szerkesztő nélkül beillesztettem a kódot. Az eredmény nem változik. Az a szövegrész ami a readmore előtt van eltűnik még admin jogokkal sem látszik.

MÁS: a címet módosítanám, mert beilleszteni betudom, de NEM működik megfelelően.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hete kisgal által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hete - 8 éve 2 hete #9376 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Joomla! 3.5 alatt nem tudom beilleszteni a bővebben funkciót
Tartalom -> Cikkek -> Beállítások -> Cikkek -> Bevezető szöveg megjelenítése -> Megjelenítés
vagy egy menüpont beállításain belül:
Beállítások -> Bevezető szöveg megjelenítése -> Megjelenítés, vagy ha az előző be van kapcsolva, akkor Globális beállítás használata

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hete Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kisgal

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hete #9377 Írta: kisgal
kisgal válaszolt a következő témában: Joomla! 3.5 alatt nem tudom beilleszteni a bővebben funkciót
Köszi, tényleg elég szigorú volt a beállítás. Ettől még nem működik a bővebben :(

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hete #9378 Írta: kocsislaci
kocsislaci válaszolt a következő témában: Joomla! 3.5 alatt nem tudom beilleszteni a bővebben funkciót
Szia!

Nekem is volt ilyen, már nem tudom mi okozta pontosan, de ha jól rémlik egy kiegészítő volt a ludas, alán a joomgallery...

Próbáld meg egy régi cikkel ami régebbi és mondjuk kép nélküli esetleg egy menüpontot ahol a modulokat kikapcsolod, hogy ott megjelenik e a bővebben gomb!

Én úgy jöttem rá, hogy más oldalon nem a joomgalleryvel szúrtam be a képet és ott jó volt, ahol pedig azzal, nem jelent meg!

Egy próbát megér!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!