Cikkek végén kötelező gomb lenyomás

Több
11 éve 2 hónapja #1754 Írta: Rendy77
Cikkek végén kötelező gomb lenyomás téma létrehozva Rendy77 által
Az lenne a kérdésem, hogy tud-e valaki olyan modul, komponenst, vagy beépülőt, amivel a cikk végére oda lehet tenni egy gombot, hogy elolvasva és rá kelljen nyomnia? Aki pedig nem nyom rá, azt valamilyen admin felületen keresztül megnézni? Jelenleg csak egy komment rendszert találtam amit átalakítottam, de lehet, hogy van erre valami más megoldás is.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 2 hónapja #1755 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Cikkek végén kötelező gomb lenyomás
Mit szeretnél létrehozni vele, vagy mérni?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #1756 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Cikkek végén kötelező gomb lenyomás
Ez a felvetés nagyon hasonlít a warez fórumokon sok helyütt látható "Köszönöm" gombra... :)
Bár az igaz, hogy a gomb megnyomása ott sem kötelező, csak ajánlott.

Ha nem ilyenről van szó, akkor viszont elég furcsa, hogy kötelezővé teszed bárkinek a cikk elolvasásának nyugtázását... Nem javaslom efféle dolgok használatát.
Utolsó szerkesztés: 11 éve 2 hónapja Zotius által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 2 hónapja #1757 Írta: kisgal
kisgal válaszolt a következő témában: Cikkek végén kötelező gomb lenyomás
Szia!

Nem egészen értem, de gondolom olyasmire gondolsz mint a "Felhasználási feltételek elfogadása" jelölő négyzet.

azt meg ugye mondjuk egy űrlapkészítővel célszerű megoldani, bár az nem egészen világos, hogy kötelező, de ha nem nyomja meg akkor azt lásd az admin felületen....

Kicsit bővebben leírod a feladatot, pontosabb válaszokat kaphatsz rá.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 2 hónapja #1775 Írta: Rendy77
Rendy77 válaszolt a következő témában: Cikkek végén kötelező gomb lenyomás
Köszönöm a hozzászólásokat.

Leírom pontosan, hogy miről lenne szó. Egy bolthálózatnak, kb. 40 bolttal belső honlapot üzemeltetek joomla alapokon. Joomlába egyszerű volt megcsinálni a sok tartalom és jogosultság rendszert is. A címlapot mint hírlevél rendszert látják a boltok, ami annyit jelent, hogy minden boltnak csak a saját tartalma jelenik meg. Na de azt szeretnénk tudni, hogy melyik bolt volt az, aki rá se nézett az oldalra, aki pedig megnézte és elolvasta a rá vonatkozó tartalmat, a későbbiekben percre pontosan visszakereshető lenne, hogy tessék, xy napon elolvastad, akkor miért nem csináltad. Ezt most jelenleg a Kommento komponens átalakításával érném el, mert ott a rendszer mindent dokumentál, tehát minden rá vonatkozó tartalomhoz oda kell írnia, hogy ok, elolvastam, megértettem stb. Tudom, hogy kicsit bonyolult, de nem én találtam ki :)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 2 hónapja #1777 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Cikkek végén kötelező gomb lenyomás

Rendy77 írta: ... A címlapot mint hírlevél rendszert látják a boltok, ami annyit jelent, hogy minden boltnak csak a saját tartalma jelenik meg.
...


Ha egyszer hírlevél, akkor az minden "feliratkozónak" egyforma. Ha pedig mindenkinek más a tartalom, akkor az nem hírlevél... Vagyis fából vaskarika... :)

Ha mégis hírlevél, és el kell olvasni, akkor azt akár a bolt e-mail címére is ki lehet küldeni valamiféle rendszerességgel, a levélről olvasási visszaigazolást kérve. Ahogy ott sem biztos, hogy a címzett meg is értette az elolvasott levelet, az ugyanúgy itt sem lesz garantálható...
:unsure:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!