Cikk mentésekor hiba

Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #1731 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Cikk mentésekor hiba
Van itt egy teljesen új dolog, én se használtam még a jUpgrade Pro , ami egyszerűbb migrálást tesz lehetővé. Javaslom próbáld ki, én is most azt teszem. Kapni is fog egy leírást itt az oldalon.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 11 éve 2 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 2 hónapja #1733 Írta: szabi83
szabi83 válaszolt a következő témában: Cikk mentésekor hiba
Értem, köszi.

Sajnos én is hasonlóra gondoltam, de az zavart meg, hogy amit log file-t bemásoltam, ott van olyan, hogy 3066 és 3060. Az első szám nem tudom mi lehet, a 2. a cikk tényleges ID-ja. Úgy nézne ki, mintha 1 cikk több számmal lenne tárolva és nem tudja összeegyeztetni.

Rákerestem a bejegyzésekre, de a Google eddig semmi értelmes találatot nem hozott...
Érdekes, mintha senki sem foglalkozott volna még azzal, hogy mit tartalmaz a kérdéses log file.

Azért vagyok biztos abban, hogy arra lehet a megoldás, mert a localhoston is amikor a tiszta 2.5-ös joomlán mentettem cikket, és sikerült, nem keletkezett benne bejegyzés. A "hibás" 2.5-ön viszont minden sikertelen mentésnél 4 sorral bővül a file. Csak megoldani nem tudom még...

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 2 hónapja #1734 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Cikk mentésekor hiba
Olvasd el amit előzőleg írtam :)

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!