Kezdők problémái (csak a kezdőoldalt jeleníti meg a honlap)

Több
11 éve 4 hónapja #1415 Írta: Ákos
Sziasztok egy nagyon kezdetleges, de annál elszomorítóbb problémával találkoztam. A 2.5-ös joomla atw-re való telepítése, magyarosítása, és egy két globál konfig módosítás után szerettem volna hozzáfogni egy kis oldal elkészítéséhez. A Kategória, 2 cikk és hozájuk tartozó két menü elkészítése után mikor teszteltem az oldalt azt tapasztaltam hogy a default cikk megjelenik, de más rész betöltésekor 404 az oldal nem található hibára futok. Segítségeteket előre is köszönöm.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 4 hónapja #1416 Írta: CRU3L
CRU3L válaszolt a következő témában: Kezdők problémái (csak a kezdőoldalt jeleníti meg a honlap)
Szia. Küldesz egy linket privátban? Nekem is volt hasonló problémám, hátha tudok segíteni.
Üdv.: CRU3L
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Ákos

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 4 hónapja #1428 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Kezdők problémái (csak a kezdőoldalt jeleníti meg a honlap)
Én nem vagyok biztos benne, hogy az ingyenes ATW-s tárhely tudja-e nyújtani azokat beállításokat, amit igényel a Joomla 2.5 a helyes működéshez.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Ákos

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

  • szivoagy
  • szivoagy profilkép
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 4 hónapja #1429 Írta: szivoagy
szivoagy válaszolt a következő témában: Kezdők problémái (csak a kezdőoldalt jeleníti meg a honlap)
Én próbáltam már régebben atw-re feltenni a joomlát de nem támogatta. Nem tudom frissítettek e azóta a dolgon. Én www.000webhost.com/ itt szoktam oldalakat teszt ként feltenni és tökéletesen működik ráadásul CPanel támogatás is van.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!