Honnan tölthető le a JCE szerkesztőhöz a magyar nyelv?

Több
3 éve 9 hónapja #15923 Írta: szeline
Újratelepítettem, minden rendben, egyre több re emlékszem. Letöltöttem a JCE COR editort, de sajnos nem találok hozzá magyarítást.
Hol találnék?
Köszi a segítséget előre is.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 9 hónapja #15924 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Honnan tölthető le a JCE szerkesztőhöz a magyar nyelv?
Itt lenne, ha lenne:
www.joomlacontenteditor.net/downloads/languages/editor?start=0
Régebbei verzióhoz valóban volt, de most nincs.
Szép feladat a magyarítás :), bár nekem még egy ügyfelem sem reklamálta.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 9 hónapja #15925 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: Honnan tölthető le a JCE szerkesztőhöz a magyar nyelv?

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #15926 Írta: szeline
szeline válaszolt a következő témában: Honnan tölthető le a JCE szerkesztőhöz a magyar nyelv?
Kedves Kovacshazi! Azt, hogy honnan nem tölthető le, azt én is megtaláltam, de azért köszi!
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja szeline által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #15927 Írta: szeline
szeline válaszolt a következő témában: Honnan tölthető le a JCE szerkesztőhöz a magyar nyelv?
Kedves csezo! Itt próbáltam, de a letölthető csomagolt fájl nem telepíthető fel. Ha tudod a módját a feltelepítésnek, kérlek ne tartsd titokban.
Üdv!
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja szeline által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #15928 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Honnan tölthető le a JCE szerkesztőhöz a magyar nyelv?
Alapesetben a könyvtárhelyesen kell bemásolnod a Joomla! könyvtáradba a fájlokat:

1. Crowdin master/administrator/languages -> /JOOMLAGYÖKÉR/administrator/language/hu-HU
2. Crowdin master/languages -> /JOOMLAGYÖKÉR/language/hu-HU

[strike]De, mivel nincsenek elfogadva (ellenőrizve) a magyar fordítások, úgy a letöltött fájlok nem fognak tartalmazni magyar nyelvű szövegeket.[/strike] Csezo kommentje alapján: A bemásolás előtt át kell nevezni a fájlokat, mert szerepel bennünk az angol nyelvi címke is: pl. hu-HU.en-GB.com_jce.ini -> hu-HU.com_jce.ini, ebben segíthet például a Total Commander csoportos átnevezés funkciója.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: szeline

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!