K2 magyarítást követően továbbra sem jelenik meg a magyar nyelv

Több
2020 febr. 25 00:52 #1 Írta: BosyDeFranco
Szervusztok!

Hiába installálom a K2-höz magyar nyelvi csomagot ( getk2.org/extend/translations ) úgy tűnik nem működik.
Mintha az installáláson kívül a nyelvi részeket is fel kell cserélni másolással. Valami ilyesmire emlékszem.

Köszönettel!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2020 febr. 25 08:53 - 2020 febr. 25 08:57 #2 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: K2 magyarítást követően továbbra sem jelenik meg a magyar nyelv
Nézd meg a nyelvi mappát, volt egy időszak amikor a k2 nyelvi elemek ugyan felkerültek de vagy az elejére vagy a végére mr enm emlékszem bekerült egy _ karakter.
Közben megnéztem, ez már nincs.
Nem lehetséges, hogy még nem vetted fel vagy nem állítottad alapértelmezettre a magyar nyelvet mint tartalmi nyelv a Joomlahoz?

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu
Utolsó szerkesztés: 2020 febr. 25 08:57 kovacshazi által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2020 febr. 28 16:24 - 2020 febr. 28 16:36 #3 Írta: BosyDeFranco
BosyDeFranco válaszolt a következő témában: K2 magyarítást követően továbbra sem jelenik meg a magyar nyelv
Mit szúrok el vajon? Sem Admin sem webely felületen nem érvényesül a K2 magyarítás.
Szeretném a nyelvi felülírásokat elkerülni.

melléklet nem található

melléklet nem található

melléklet nem található

melléklet nem található

melléklet nem található

melléklet nem található

Utolsó szerkesztés: 2020 febr. 28 16:36 BosyDeFranco által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2020 márc. 02 08:24 #4 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: K2 magyarítást követően továbbra sem jelenik meg a magyar nyelv
Érdekes. Továbbra is kérdés, hogy a nyelvi fájlok ténylegesen felkerültek-e. Ha simán FTP-vel felmásolod az is elég. Nézd meg a languages/hu-HU mappát benne vannak-e a K2 nyevi fájlok.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2020 május 17 03:23 #5 Írta: atomfal
atomfal válaszolt a következő témában: K2 magyarítást követően továbbra sem jelenik meg a magyar nyelv
Sziasztok!

A magyarítás azért nem sikerül, mert nincs rá megcsinálva. Amit letöltesz nyelvi fájlt, ha megnyitsz látod, hogy angol maradt a fordítás szövege. Viszont, ha leszeded a Bulgárt vagy másikat ott megnyitás után látod, hogy nem angol.

Az alábbi fórumban ezt meg is erősítik.

www.joomlaworks.net/forum/k2-en/48621-k2...on-package-hungarian

Dávid

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2020 május 18 08:36 - 2020 május 18 08:37 #6 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: K2 magyarítást követően továbbra sem jelenik meg a magyar nyelv
Én személy szerint ha csak nem kifejezetten kéri az ügyfél akkor a k2-t kerülöm, de ez részlet kérdés.
A magyarítás egyébként simán működik régebbi K2 nyelvi fájlokkal, lehetséges hogy pár elem hiányzik, de akkor ezt fel kell venni hozzá.
Csatolom a nyelvi fájlokat amelyek nekem egy magyar k2-s oldalon vannak fent és működnek.
Bővítsétek, ha szükséges, vagy magyarítsátok le az angolt akkor biztos nem lesz kimaradó elem.

Melléklet:

Fájlnév: k2_nelyi_fajlok.zip
Fájlméret:52 KB

Nem telepítős változat, fel kell tölteni.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu
Utolsó szerkesztés: 2020 május 18 08:37 kovacshazi által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2020 okt. 10 20:27 #7 Írta: georg01
georg01 válaszolt a következő témában: K2 magyarítást követően továbbra sem jelenik meg a magyar nyelv
Köszönöm! Működik!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2020 okt. 11 09:01 - 2020 okt. 11 09:01 #8 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: K2 magyarítást követően továbbra sem jelenik meg a magyar nyelv

kovacshazi írta: Én személy szerint ha csak nem kifejezetten kéri az ügyfél akkor a k2-t kerülöm

Csak egyet érteni tudok, nem igazán látom értelmét Joomla 3+ felett.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 2020 okt. 11 09:01 Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!