Hogy html, php, css, javascript, SQL, valamint a kiszolgáló (Apache, Nginx, lighttpd, IIS) és a választott CMS ismeret nélkül lehet honlapot készíteni és üzemeltetni! Az naív elképzelés. (Mégis minden Grafikai Stúdióban kivan plakátolva a honlapkészítést, kereső optimalizálást, webfejlesztést vállalunk...)
"Linkeld be az URL-t" ahol az eddigi próbálkozásod látható. Ez a domain címed és a cikk pontos címét takarja.
Mire alapozva írtad, hogy a js nem töltődik be?!
Enélkül csak találgatás hogy mi a gond a css-vel. Erről az jut eszembe mikor télen az egyszeri asszony elkapta a Közértben a háziorvosom:
"De jó hogy látom! Itt, ezen a részen valami hetek óta nagyon fáj. Adjon rá valamit!"
Hát jöjjön be a rendelésre, megvizsgálom. Biztosan rákos!!!

)
Neked egyedi, egyéni elképzelésed/igényed és problémád volt, ami nem Joomla függő. (Ennyi erővel szerepelhetne Drupal, Wordpress, Presta fórumon is.)
Ehhez a szükséges kódot számodra publikáltam!
"Kódtisztító? - nem megoldás" Miért is nem lehet módosítani/kikapcsolni?
"iframe - nem megoldás" Van - HTTP Content-Security-Policy? Vagy X-Frame-Options? (Nincs köze Joomla-hoz, ne ott keresd. Nem ott van letiltva biztonsági okokból)
"amit elküldtél AZT SZERETNÉM LÁTNI joomla cikken belül, úgy hogy mellette még van tartalom!"
Szóval valami hasonlót. (De ettől nem fog megjavulni a Te oldalad...)
csovek-idomok.hu/index.php?option=com_co...ew=article&id=58
Ez egy pár éve magára hagyott teszt honlap, Ahogy a lap tetején található hiba üzenetet követve látom - a szolgáltató jelentősen módosította a szerver környezetet...
De sajnos, ettől fogva Magadnak kell boldogulni/utána nézni a leírtaknak. Látatlanba találgatásra, oktatásra kapacitásom NINCS!
Bizonyára tolonganak itt a fórumon a segítőkész webfejlesztők/koderek CMS szakértők, akik továbbiakban szabadidejükben vezetni fognak...
Köszönöm megértésed!