Tab föggőlegesen?

Több
5 éve 11 hónapja #13518 Írta: akarmi300
Tab föggőlegesen? téma létrehozva akarmi300 által
Sziasztok!
Hogyan tudnék ilyet készíteni. Több kiegészítőt is néztem de nincs ilyen.
Code:
http://www.fakro.hu/tetoteri-ablakok/tipusok/preselect-felnyilo-billeno-tetoablak/
ahol a LUX táblázatba az FPP és PPP értékeket lehet változtatni
Köszönöm!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 11 hónapja #13519 Írta: csicsa55
csicsa55 válaszolt a következő témában: Tab föggőlegesen?
Kicsit részletezhetnéd mit is szeretnél pontosan. A hármas tagolást? A címből erre következtettem. Több megoldás is van. Kérdés, hogy a cikkeket szeretnéd hármas tagolásban, vagy modulokat szeretnél így? Előbbit joomla alapból tudja, utóbbihoz a gantry-t ajánlom. De biztosan létezik olyan sablon is, ami ezt tudja.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 11 hónapja #13523 Írta: akarmi300
akarmi300 válaszolt a következő témában: Tab föggőlegesen?
Konkrétan azt szeretném ahogy itt is van. Három oszlop ahol a felső részen választok majd alatta változik a szöveg. Mint ha TAb lenne csak legördülő menüben választok és azok alatt változik a szöveg.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 11 hónapja #13535 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Tab föggőlegesen?
Amit keresel, az az úgynevezett 'Accordion-menu' (harmonika-menü) modul. Ha erre a kifejezésre rákeresel a JED-en, találhatsz rá megoldásokat. Ilyen például a JUX Accordion Menu modul, ami nem ingyenes bővítmény. Demója itt található .

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 10 hónapja #13583 Írta: akarmi300
akarmi300 válaszolt a következő témában: Tab föggőlegesen?
Szia!
Köszönöm a választ de lehet én fogalmaztam pontatlanul.
Ilyet kellene csinálnom a cikken belül
(miért nem tudok képet beilleszteni)
Code:
http://www.fakro.hu/tetoteri-ablakok/tipusok/preselect-felnyilo-billeno-tetoablak/
Olyat szeretnék csinálni ami itt is van (nem a menü hanem a cikkbe) , mind mikor excelbe a szűrőt bekapcsolom majd választok és megjelnik.
Konkrétan így
FPP-V U3 preSelect majd legördülő menű és választok

Előre is köszi!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 10 hónapja #13588 Írta: Motoros
Motoros válaszolt a következő témában: Tab föggőlegesen?
Tulajdonképpen, amennyiben a szerkezetben betöltődik az alul található jquery.js könyvtár és a jquery.flexisel.js plugin. Ebben az esetben alig van szükség plusz dologra.

Próbáld ki magad is! Másold ki a kódot és mentsd el "demo.html" -ként...
Code:
<!DOCTYPE html> <html lang="hu"> <head> <title> Tab föggőlegesen Demo </title> <style> // A stílus leíró - ez felel a megjelenésért #flexiselDemo1, #flexiselDemo2, #flexiselDemo3 { display:none; } .nbs-flexisel-container { position:relative; max-width:100%; } .nbs-flexisel-ul { position:relative; width:9999px; margin:0px; padding:0px; list-style-type:none; text-align:center; } .nbs-flexisel-inner { overflow:hidden; float:left; width:100%; } .nbs-flexisel-item { float:left; margin:0px; padding:0px; cursor:auto; position:relative;width: 30%;min-width:300px } .productHidden { display: none; } .product_parameter { margin-top: 15px; } .product_parameter_group { background-color: #fff; border: 1px solid #fff; border-bottom: 2px solid #BCBCBC; padding:0 25%;} .product_parameter_group h6 { font-size: 14px; font-weight:normal; } ul {list-style-type:none;} ul.parameter_list { padding: 0; } ul.parameter_list li {float:none; list-style-type:none ; text-align: center; display: none; } ul.parameter_list li.active { display: block; } ul.parameter_list li small { color: green; display: block; } ul.parameter_list li span { border-bottom: 1px solid #BCBCBC; display: block; padding: 2px 5px;} ul.parameter_list li span small { font-size: 80%;} ul.parameter_list li span.label { font-size: 100%;} .label {display: inline;padding: .2em .6em .3em;font-size: 75%;font-weight: bold;line-height: 1;color: #fff;text-align: center;white-space: nowrap;vertical-align: baseline;border-radius: .25em;} .label-success {background-color: #5cb85c;} </style> </head> <body> <! A form_1 kezdete> <ul> <li class="nbs-flexisel-item"> <div class="product_parameter"> <div class="product_parameter_group" style="height: 50px;"> <select class="selectParameter form-control" lang="49"> <option value="1">FPP-V U3 preSelect</option> <option value="2">FPP-V U5 preSelect</option> <! További választási lehetőség folytatása...> </select> </div> <ul class="parameter_list G49"> <li class="G-49-1 active nbs-flexisel-item"> <span><span class="label label-success">LUX</span><small>ablak osztálya</small></span> <span> 1,2 W/m²K <small>ablak U-Ă©rtĂ©ke</small></span> <span>1,0 W/m²K<small>ĂĽvegezĂ©s U-Ă©rtĂ©ke</small></span> <span>32 dB<small>hangszigetelĂ©s Rw</small></span> <span>4H-16-4T<small>ĂĽveg tĂ­pusa</small></span> <span>argon<small>nemesgáz</small></span> <span>+<small>kĂĽlsĹ‘ edzett ĂĽveg</small></span> <span>V40P automata<small>szellĹ‘zĂ©s tĂ­pusa</small></span> <span>max. 49mÂł/h<small>szellĹ‘zĂ©s teljesĂ­tmĂ©nye</small></span> <span>dupla<small>lakkozás</small></span> <span>nĂ©gy<small>tömĂ­tĂ©s-rĂ©tegek száma</small></span> <span>+<small>több-pontĂş rĂ©sszellĹ‘zĂ©s</small></span> <span>Elegant<small>kilincs</small></span> </li> <li class="G-49-2 nbs-flexisel-item"> <span><span class="label label-success">LUX</span><small>ablak osztálya</small></span> <span>0,97 W/m²K<small>ablak U-Ă©rtĂ©ke</small></span> <span>0,5 W/m²K<small>ĂĽvegezĂ©s U-Ă©rtĂ©ke</small></span> <span>33 dB<small>hangszigetelĂ©s Rw</small></span> <span>4HT-10-4H-10-4HT<small>ĂĽveg tĂ­pusa</small></span> <span>kripton<small>nemesgáz</small></span> <span>+<small>kĂĽlsĹ‘ edzett ĂĽveg</small></span> <span>V40P automata<small>szellĹ‘zĂ©s tĂ­pusa</small></span> <span>max. 49mÂł/h<small>szellĹ‘zĂ©s teljesĂ­tmĂ©nye</small></span> <span>dupla<small>lakkozás</small></span> <span>nĂ©gy<small>tömĂ­tĂ©s-rĂ©tegek száma</small></span> <span>+<small>több-pontĂş rĂ©sszellĹ‘zĂ©s</small></span> <span>Elegant<small>kilincs</small></span> </li> </ul> </div> </li> </ul> <! A form_1 vége> <! Innét kezd kijelölni a másoláshoz/módosításhoz> <! A form_2 kezdete> <! Táblázatkezelőben Én ez alapján módosítanám. Beillesztéskor az elválasztó a tabulátor! > <ul> <li class="nbs-flexisel-item"> <div class="product_parameter"> <div class="product_parameter_group" style="height: 50px;"> <! Minden form-nál a lang="xxx" -nak más értéket kell kapnia!> <select class="selectParameter form-control" lang="93959"> <option value="1"> Lehetőség-1 </option><option value="2"> Lehetőség-2 </option><option value="3"> Lehetőség-3 </option></select> </div> <! A G utáni érték azonos a lang="xxx" értékével> <ul class="parameter_list G93959 "> <! A G utáni érték azonos a lang="xxx-option value" értékével> <! 1. lehetőség jelen esetben> <li class=" G-93959-1 active nbs-flexisel-item "> <span><span class="label label-success"> LUX </span><small> ablak osztálya </small></span> <span> 1,1 W/m²K <small> ablak U-Ă©rtĂ©ke </small></span> <span> 0,5 W/m²K <small> ĂĽvegezĂ©s U-Ă©rtĂ©ke </small></span> <span> 33 dB <small> hangszigetelĂ©s Rw </small></span> <span> 4HT-10-4H-10-4HT <small> ĂĽveg tĂ­pusa </small></span> <span> kripton <small> nemesgáz </small></span> <span> + <small> kĂĽlsĹ‘ edzett ĂĽveg </small></span> <span> V35 <small> szellĹ‘zĂ©s tĂ­pusa </small></span> <span> max. 41 mÂł/h <small> szellĹ‘zĂ©s teljesĂ­tmĂ©nye </small></span> <span> - <small> lakkozás </small></span> <span> nĂ©gy <small> tömĂ­tĂ©s-rĂ©tegek száma </small></span> <span> + <small> több-pontĂş rĂ©sszellĹ‘zĂ©s </small></span> <span> fehĂ©r Elegant <small> kilincs </small></span> </li> <! A G utáni érték azonos a lang="xxx-option value" értékével> <! 2. lehetőség jelen esetben> <li class=" G-93959-2 nbs-flexisel-item "> <span><span class="label label-success"> LUX </span><small> ablak osztálya </small></span> <span> 1,3 W/m²K <small> ablak U-Ă©rtĂ©ke </small></span> <span> 1,0 W/m²K <small> ĂĽvegezĂ©s U-Ă©rtĂ©ke </small></span> <span> 32 dB <small> hangszigetelĂ©s Rw </small></span> <span> 4H-16-4T <small> ĂĽveg tĂ­pusa </small></span> <span> argon <small> nemesgáz </small></span> <span> + <small> kĂĽlsĹ‘ edzett ĂĽveg </small></span> <span> V35 <small> szellĹ‘zĂ©s tĂ­pusa </small></span> <span> max. 41 mÂł/h <small> szellĹ‘zĂ©s teljesĂ­tmĂ©nye </small></span> <span> - <small> lakkozás </small></span> <span> nĂ©gy <small> tömĂ­tĂ©s-rĂ©tegek száma </small></span> <span> + <small> több-pontĂş rĂ©sszellĹ‘zĂ©s </small></span> <span> fehĂ©r Elegant <small> kilincs </small></span> </li> <! 3. lehetőség jelen esetben, ami nincs...> <li class=" G-93959-3 nbs-flexisel-item "> <span><span class="label label-success"> LUX </span><small> ablak osztálya </small></span> <span> Csak lehetőség <small> ha szükséges </small></span> </li> </ul> </div> </li> </ul> <! A form_2 vége> <! A kijelölés vége> <! Javascript könyvtár, plugin betöltése objektum változtatásához> <script src="https://code.jquery.com/jquery-3.3.1.min.js"></script> <script src="https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/flexisel/2.2.2/js/jquery.flexisel.min.js"></script> <script> jQuery(function($){ /* Ezt a kódot vagy a szerkezet, vagy a cíkk végébe kell helyezni */ /* $("#productList").flexisel({ visibleItems: 3, clone:false, arrowsCss:{ 'top':'160px' } }); */ $('select.selectParameter').on('change', function() { parameterKey = $(this).attr('lang'); parameterGroup = $(this).val(); $('ul.parameter_list.G' + parameterKey + ' .active').removeClass("active"); $('ul.parameter_list.G' + parameterKey + ' li.G-' + parameterKey + '-' + parameterGroup).addClass("active"); }); // drabina, ĹĽeby wysokoĹ›ci bloczkĂłw byĹ‚y takie same // musi być onload, poniewaĹĽ cos siÄ™ zĹ‚ego dzieje // i nie ustawiaja sie poprawnie wysokoĹ›ci // nie zmieniać! window.onload = function(){ var max_height = 0; $('.product .product_head').each(function(k,r){ var height = $(r).height(); if(height > max_height){ max_height = height; } }); $('.product .product_head').height(max_height); }; }); </script> </body>

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!