Én sajnos nem használom, de esetleg a készítő támogatói fórumát megnézhetnéd, hátha másnál is előfordult a probléma.
Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).