K2 komponens kezelőfelület magyar nyelvre történő cserélése

Több
7 éve 10 hónapja #9615 Írta: hilbi
Sziasttok.

Letöltöttem és telepítettem a K2 komponenst. Letöltöttem hozzá a magyar nyelvi fájlt is és azt is telepítettem, de maradt a kezelőfelület az eredeti angol és sehol nem tudom magyarra állítani.

Mi ilyenkor a teendő?

Köszi a választ.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 10 hónapja #9619 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: K2 komponens kezelőfelület magyar nyelvre történő cserélése
A gyorsítótár törlését próbáltad már?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hilbi

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 10 hónapja #9620 Írta: hilbi
hilbi válaszolt a következő témában: K2 komponens kezelőfelület magyar nyelvre történő cserélése
Igen.
Később nekiugrok még egyszer. Állítólag a gyökérkönyvtárban is át kell írni a languages .ini fájlt en-GB ről hu-HU ra, de a egyelőre nem találom.

Majd meg lesz egyzer .)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #9621 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: K2 komponens kezelőfelület magyar nyelvre történő cserélése
Elméletben egyébként egy sima telepítés: Translating the K2 Joomla extension

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 7 éve 10 hónapja Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hilbi

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #9902 Írta: freepetya
freepetya válaszolt a következő témában: K2 komponens kezelőfelület magyar nyelvre történő cserélése
Most telepítettem egy joomla!-t K2-vel. A getk2.org/extend/translations oldalról a magyar csomagot telepítve, minden maradt angol. Véletlen belenéztem a csomagba, sajnos a csomagban ugyan benne vannak a hu-HU fájlok, telepítés is sikerült, de egyáltalán nincs lefordítva magyarra. Nincs meg valakinek a jó csomag? A 2.7-es legújabb verzióhoz kellene.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 8 hónapja freepetya által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #9903 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: K2 komponens kezelőfelület magyar nyelvre történő cserélése
Igen, az a csomag teljesen angol, ellenben a Transifexen , ha jól néztem, csak 25 sztring hiányzott a teljesből.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 7 éve 8 hónapja Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hilbi

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!