500 Internal Server Error - hibaüzenet cikk mentésekor CloudBase 2.0-nál

Több
11 éve 4 hónapja #1316 Írta: simonadi
Sziasztok!
A "500 Internal Server Error" hibaüzenet jelenik meg, amikor egy cikket szeretnék megjeleníteni az oldalon. A hibaüzenet mellett kiírja azt is, hogy a " www.honlapomcime.hu/ www.honlapomcime.hu " -t akarja lekérni.
Az oldalon a CloudBase 2.0-t használom, és egy bizonyos cikknél történik a hiba, viszont amikor egy másik sablon alatt mentem a cikket, semmi hasonló nem történik. A hiba nem új, többször is megjelent már, akkor a cikk törlésével tudtam korrigálni, de lehet valamilyen köze a képnek is, mert amikor azt törlöm, megszűnik a hiba. :(
Köszönöm előre is a segítséget! :)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 4 hónapja #1318 Írta: Balázs
Konkrét link?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 4 hónapja #1330 Írta: simonadi

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 4 hónapja #1332 Írta: Balázs
Nálam sajnos egy fehér lapot dob.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 4 hónapja #1335 Írta: simonadi
Igen, sajnos ezt is csinálja. Teljesen tanácstalan vagyok, valami ötlet, hogy hol keresgéljek? :unsure:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 4 hónapja #1336 Írta: Balázs
Az üres oldallal az a baj, hogy sokféle probléma okozhatja. Az alap értelmezett Beez5 sablonnal megy az oldal egyébként?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!