Még egy észrevétel. Nem kritizálni szeretném Mordockot, megértem, hogy kezdő joomlás, de akkor sem értem, ez puszta naívitásból fakad, hogy csodálkozik, ha kiderül, hogy nem kompatibiis. Generáláskor megkérdezi artisteer a joomla verziót, nem lehet megkerülni.
Ami esetleg zavart okozhat a rendszerben az az Artisteer utolsó verziószáma. A 4.3. Ez azonban nem azt jelenti, hogy joomla 4.3-mal kompatibilis, ami még meg sem jelent, mert 4.2.8 a legfrissebb stabil verzió. Tényleg nem kötekedés. Arra kérek minden kezdőt, először nézzen utána az adott komponenseknek, meg sablongenerátor szoftvernek hivatalosan támogatott-e. Mert ilyen felületességből elkövetett szarvashibákkal szinte helyrehozhatatlan kárt lehet okozni - ha nincs biztonsági mentés.