2022 okt. 06 07:55 #32
Írta: kovacshazi
A sablonban lehetőséged van kiválasztani más fejléc beosztást.
Talán a Multi row lehet neked a megfelelő, de ha ez nem elég akkor az is megoldás, hogy a layoutot alakítod át, de mivel jelenleg nekem úgy tűnik te sem tudod pontosan mit szeretnél így nehéz.
Korábban azt kéred legyen a logó teljes széles, most azt hogy keskenyebb és mellette 4 sor, de a menüről nem írsz. A menü hol legyen?
Mindent meg lehet oldani csak tudni kellene pontosan te mit szeretnél.
Azt is lehet, hogy az előre meghatározott fejléceket nem használod és a Layout részben Te határozod meg a fejlécet. Így megoldható. A demó oldaladon beállítottam.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: harkaly
Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!