Joomla! 4 alatt ismerkedem a T4 Framework-kel

Több
2 éve 7 hónapja #16468 Írta: Zotius
Joomla! 4 alatt ismerkedem a T4 Framework-kel téma létrehozva Zotius által
Telepítettem a JoomlArt T4 Framework-öt és az üres T4 sablont. Első látásra nem tűnt bonyolultnak, aztán mégis égnek állt a hajam...
Az alap sablont klónoztam, amin a sablon beállításokat próbálgatom. Tanácstalanságaim:
1.) Ezt a klónozott sablonstílus példányt hogyan nevezzem át? Gantry5 alatt sima ügy volt...

2.) Néhány modult betettem a sablon pozícióiba, de ezek mégsem jelennek meg a kijelölt helyen. :O
Az egyes modulpozíciókban talán csak a JA által készített modulok működnek??? (JA Content Listing, JA Advanced Custom, JA Masthead Module, JA Login Module)

3.) Az error_log fájl most a T4 hiányosságaira figyelmeztet, most éppen a menü modullal kapcsolatban:
Code:
[29-Aug-2021 12:52:03 Europe/Budapest] PHP Notice:  Undefined property: Joomla\CMS\Menu\MenuItem::$caret in /home/.............../plugins/system/t4/themes/base/html/mod_menu/default_heading.php on line 49
Ez az üzenet 29-Aug-2021 11:29:46-tól 29-Aug-2021 13:29:12-ig – röpke 2 óra alatt – összesen 122-szer került bele az error_log naplóba.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #16470 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Joomla! 4 / T4 Framework további észrevételek
Íme, ismét újabb hibabejegyzések az error_log fájlokban:
administrator/error_log:
Code:
[29-Aug-2021 12:54:06 Europe/Budapest] PHP Notice:  Trying to get property '[b]params[/b]' of non-object in /home/............................./plugins/system/t4/admin/src/T4Compatible.php on line 22

root/error_log:
Code:
[29-Aug-2021 14:14:05 Europe/Budapest] PHP Notice:  Undefined property: stdClass::$name in /home/............................./plugins/system/t4/themes/base/html/mod_breadcrumbs/default.php on line 15 [29-Aug-2021 14:14:05 Europe/Budapest] PHP Notice:  Undefined property: Joomla\CMS\Menu\MenuItem::[b]$caret[/b] in /home/............................./plugins/system/t4/themes/base/html/mod_menu/default_heading.php on line 49

Azt hiszem, egyelőre maradok az alap Cassiopeia sablon használatánál és törlöm ezt a T4 framework-öt...
Utolsó szerkesztés: 2 éve 7 hónapja Zotius által. Indoklás: helyesírás javítás

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #16471 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Joomla! 4 alatt ismerkedem a T4 Framework-kel

Az alap sablont klónoztam, amin a sablon beállításokat próbálgatom. Tanácstalanságaim:1.) Ezt a klónozott sablonstílus példányt hogyan nevezzem át? Gantry5 alatt sima ügy volt...2.) Néhány modult betettem a sablon pozícióiba, de ezek mégsem jelennek meg a kijelölt helyen. :OAz egyes modulpozíciókban talán csak a JA által készített modulok működnek??? (JA Content Listing, JA Advanced Custom, JA Masthead Module, JA Login Module)

1. Overview -> Stílus neve -> Save (Zöld jobb gomb fent)
2. Ha csinálsz egy új pozíciót utána, be kell állítani, hogy az egy modul pozíció. Ha fehér névre ráviszed az egeret, akkor megjelenik egy ikon. A Column Type-nál pedig be kell állítani, hogy ez egy modul pozíció. 


Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 2 éve 7 hónapja Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Zotius

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!