Honnan tudok letölteni ingyenes Joomla! sablonokat?

Több
3 éve 9 hónapja #15919 Írta: szeline
Honnan tudok letölteni ingyenes Joomla! sablonokat? téma létrehozva szeline által
Sziasztok!
Abszolút próbálgatás céljából ingyenes sablonnal szeretném kipróbálni a joomla weblap építést. Hol találok nagyon egyszerű, működő sablonokat?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #15920 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Honnan tudok letölteni ingyenes Joomla! sablonokat?
Ha feltelepíted a joomlát, akkor alapból feltelepül pár alapsablon.
Továbbá vannak sablonklubok, amelyeknek a saját keretrendszereihez tartozó alapértelmezett sablonok ingyenesek, például

Gantry Framework
Demo: demo.gantry.org/
Letöltés: gantry.org/downloads

T4 Framework
Demo: www.joomlart.com/t4-framework
Letöltés: www.joomlart.com/member/downloads/joomlart/t4/t4-framework

Helix Framework
Demo: demo.joomshaper.com/?template=helixultimate
Letöltés: www.joomshaper.com/downloads/template/helixultimate

Továbbá, ha beírod a Google-be, hogy "free joomla template" egy csomó ingyeneset fog feldobni.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 9 hónapja #15921 Írta: szeline
szeline válaszolt a következő témában: Honnan tudok letölteni ingyenes Joomla! sablonokat?
Rengeteg sablont letöltöttem, de rettenetesen hiányosak, szörnyen néznek ki. Olyat keresek, amely ad valami felépítést, képeket, esetleg flash-t tartalmaz. Kb 10 évvel ezelőtt foglalkoztam vele, akkor rengeteg jól működő sablon volt letölthető. Most egyet sem találok. Az ingyenes része nulla. Ezek sem szuperálnak, amiket írtál, de azért kösz. Ha egyet tudnál, ami jó, megköszönném.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 9 hónapja #15922 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Honnan tudok letölteni ingyenes Joomla! sablonokat?
Nem tudom mit értesz az alatt hogy rettenetesen hiányosak. Ha találtál nekd látszólag tetsző sablont akkor az nem lehet szerintem rettenetesen hiányos.
Nem kell túl sok energiát belefektetni ahhoz, hogy free Joomla sablont találj:
Ha csak azokra rákeresel amiket a Balász irt:
Free gantr5 templates
www.joomforest.com/joomla/templates/jf-simone
Free Joomlart templates
www.joomlart.com/joomla/templates/tag/free
Free Helix templates
www.joomshaper.com/joomla-templates/category/free
és így tovább....
www.rsjoomla.com/joomla-templates/free.html

A Flash-t viszont felejtsd el! Az Adobe Flash kiment a divatból, amely oldal ilyen elemet tartalmaz rettenetesen elavult, a flash-t a böngészők alaphelyzetben már régóta nem támogatják.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!