Sablon szerkesztő programok

Több
4 éve 6 hónapja #15098 Írta: zsolt1122
Sablon szerkesztő programok téma létrehozva zsolt1122 által
Sziasztok Sablon szerkesztő programot keresek régebben Artisteerel dolgoztam dr az nem megy a Mac-en , tudtok ajánlani olyant ami Mac-en megy ?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #15102 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Sablon szerkesztő programok
Szia!
A TemplateToaster állítólag működik mac-en is, virtuális gépen.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 6 hónapja Zotius által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 2 hónapja #15434 Írta: Swissairplane
Swissairplane válaszolt a következő témában: Sablon szerkesztő programok
Sziasztok!

Énis sablonszerkesztő programot keresek.
Mondjuk nekem az Artisteer megvan ugyhogy csak érdeklődés szintjén kérdezem hogy van más? Jobb? amire érdemes váltani?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 2 hónapja #15435 Írta: Swissairplane
Swissairplane válaszolt a következő témában: Sablon szerkesztő programok
Másik irányból közelítem meg aproblémámat!

Szeretnék magamnak csinálni megint egy oldalt! ( 8 év után :) ) és van egy példaoldal amiben tetszenek a "menük"
preview.themeforest.net/item/medina-resp...905379730.1580151964

ez ott a privat a plastic meg a dental.. nekem is lenne 3 ilyen " főmenüm" csak nem tudom hogy ezt mivel tudom elérni! melyik elem ez az Artisteeren belül.
Ha valaki ebben tudna segíteni akkor azért nagyon hálás lennék és akor maradnék az artisteernél.
Tehát 3 főmenü utánna lenne 2 - 2 - 5 almenű és utánna pedig a hoozá tartózó cikkek!
Előre is nagyon köszönöm!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #15438 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Sablon szerkesztő programok
Manapság inkább valamilyen sablon keretrendszer (pl. Gantry) segítségével szoktak weblapot építeni. Itt kapsz egy alapot, majd utána meg kell valósítanod a struktúrát, majd CSS-ben a színeket stb. Itt megjegyzem, hogy ez alapvető HTML/CSS programozási tudást igényel. További lehetőség még, hogy vásárolsz egy kész dizájnt, majd azt feltelepítve, csak átírod az oldalon szereplő információkat.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 4 éve 2 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 1 hónapja #15447 Írta: Swissairplane
Swissairplane válaszolt a következő témában: Sablon szerkesztő programok
Szia!

Lehet hogy manapság már ug ymegy.. ezt nem tudom . Van már vagy 5 éve hogy utoljára csináltam oldalt.. akkor még jo volt valami sablonszerkesztöbe összeopakolni!

Most is ezt szeretném mivel hiányosak az ismereteim a html illetve a css világába!.

ezért isd kérdezném azt hogy alinkelt oldalon szereplö " nagykockás" menü szerü valamit hogy tudom elérni?

van e rá valami elem vagy szerkesztési trükk?

ha valaki ebbe tudna segíteni azért nagyon megköszönném... a dolgok többi részét már kb össze tudom rakni... csak ezen akadtam el..

Már gondolkodtam azon is hogy folyamatosan teszem egymás "alá" a szülő kategóriákat és akkor abba a 3 "menünek " megfelelő cikket teszek szöveg minden nélkül csak a háttértextura meg a szöveg bele.. de ez egy nagyon erőszakolt megoldás lenne..

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!