Pályázati infóblokk elhelyezése a weboldalon

Több
5 éve 9 hónapja #13887 Írta: bengyur990
Pályázati infóblokk elhelyezése a weboldalon téma létrehozva bengyur990 által
sziasztok, egy joomla alapú oldalra kellene feltennem egy széchenyi terves infoblokkot, az alábbi követelményeket figyelembe véve:
a láthatósági területen kell lennie megnyitáskor, görgetést nem igénylő pozícióban. A mellékelt infoblokkot a felület jobb alsó sarkában kell feltüntetni. Az adott felület magasságának minimum 33%-nak kell lennie (álló formátum esetén min. 40 %) az infoblokk magasságának.
mivel nem igazán szoktam joomla-ban dolgozni, ezért az lenne a kérdésem, hogy ezt hogy tudnám a legegyszerűbben megtenni?
sajnos magát az oldalt nem én készítettem, próbáltam hozzádni egy egyedi html modult, és azt megjeleníteni bizonyos pozíciókban, de úgy tűnik a sablon amit az oldal használ nem ismeri ezeket a pozíciókat. esetleg valami extensionnel kéne megoldanom? vagy hogy tudnék egy létező sablonhoz pozíciót adni és annak a helyét megadni? előre is köszönöm

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #13891 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Pályázati infóblokk elhelyezése a weboldalon
Először is tudni kellene, hogy milyen sablont használsz, és ez alapján lehetne elhelyezni egy adott pozícióba, vagy esetleg olyan bővítménnyel, amely pozíciófüggetlenül jelenít meg információkat az oldalon.
Gantry keretrendszer alatt, egyébként én így valósítottam meg: pmart.hu

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 9 hónapja #13892 Írta: bengyur990
bengyur990 válaszolt a következő témában: Pályázati infóblokk elhelyezése a weboldalon
Nem én készítettem az oldalt, a sablon neve ELUX, gondolom az azonos nevű cég neve után... összesen kettő pozíció létezik a sablonban, számomra mindkettő használhatatlan. melyik bővítménnyel próbálkozzak, van erre tipp? köszönöm a választ.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #13893 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Pályázati infóblokk elhelyezése a weboldalon
Egy módszerrel le lehet kérni az adott sablonhoz tartozó pozíciókat: docs.joomla.org/Finding_module_positions_on_any_given_page

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 9 hónapja #13894 Írta: bengyur990
bengyur990 válaszolt a következő témában: Pályázati infóblokk elhelyezése a weboldalon
igen, ez már megvolt.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 9 hónapja #13895 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Pályázati infóblokk elhelyezése a weboldalon
Ötlet szinten: JPanel

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!