A frissítés után átméreteződött az oldal logója

Több
5 éve 11 hónapja #13532 Írta: Konyo
Üdvözletem.

Abban kérnék segítséget, hogy van egy joomla oldalam virtuemart-al.
A legutóbbi joomla frissítésnél vettük észre, hogy szét esett az oldal a Céglógója felvette a kép eredeti méretét hiába volt a sablonban leszabályozva valamint több kép és ikon is szét esett vagy nem jól jelenik meg. ipariautomatika.com/index.php/hu/
A logót már eltávolítottam, de a többi még mindig szét van esve. Amennyiben tapasztalt már valaki ilyesmit kérem segítsen.

Üdv: Konyo

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 11 hónapja #13569 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: A frissítés után átméreteződött az oldal logója
Én most nem látom a szétesést, azóta már javítottad?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 11 hónapja #13571 Írta: Konyo
Konyo válaszolt a következő témában: A frissítés után átméreteződött az oldal logója
Igen, a hiba álítólag a sablonbetöltésével van. A betöltéskor a sablon egy részét(valószínűleg a képek és a logók méreteit szabályozó rész) nem tudja betölteni az oldal és ezt le is gyorsító tárazza valamint állítólag a router chase is eltárolja ezért látom többszöri frissítés után is.

Inkognitó ablakban teljesen jól betöltött az oldal. Így töröltem a chase-t és a gyorsítótárat így most jó ismét.

Köszönöm az érdeklődést.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!