Protostar - Menüelemek formázásainak átalakítása

Több
6 éve 6 hónapja #12523 Írta: dmc
dmc válaszolt a következő témában: Protostar - Menüelemek formázásainak átalakítása
Az a gondom Balázs hogy nem találom meg azt a részt ahol át kell írni.
Ahogy a képen van azt a részt nem találom meg

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 6 hónapja #12527 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Protostar - Menüelemek formázásainak átalakítása
De, nem is szükséges, hogy megtaláld, készíthetsz egy saját (s)css fájlt, és abból is felülírhatod a sablon alapértelmezett értékeit.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 6 hónapja #12528 Írta: dmc
dmc válaszolt a következő témában: Protostar - Menüelemek formázásainak átalakítása
Értem!
Ezt hol tudom meg csinálni és elérni azt hogy a saját css fájlt használja?
ilyet még nem csináltam vagy azt is meg tudom csinálni hogy csak azt a részt használja ami a menühöz tartozik?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 6 hónapja #12529 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Protostar - Menüelemek formázásainak átalakítása

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 6 hónapja #12530 Írta: dmc
dmc válaszolt a következő témában: Protostar - Menüelemek formázásainak átalakítása
Közbe félig sikerült is csak a kék keretet nem tudom eltüntetni :(

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 6 hónapja #12531 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Protostar - Menüelemek formázásainak átalakítása
Próbálgatni kell:
Code:
.nav-list > .active > a, .nav-list > .active > a:hover, .dropdown-menu li > a:hover, .dropdown-menu .active > a, .dropdown-menu .active > a:hover, .nav-pills > .active > a, .nav-pills > .active > a:hover, .btn-primary { background: transparent; }

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!