Melyik fizetős template club a legjobb?

Több
6 éve 9 hónapja #12308 Írta: cac
Melyik fizetős template club a legjobb? téma létrehozva cac által
Sziasztok!

Relatív rövid időn belül több különálló oldalt és landing page-et kell majd készítenem. Meggyőztem a főnökséget, hogy a rászánt munkaidő/órabér tekintetében előnyösebb lenne most kivételesen fizetős sablont használnunk.

Szerintetek melyik a legjobb ilyen jellegű oldal? Gondolok itt a Rockettheme és társaira.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #12312 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Melyik fizetős template club a legjobb?
Ez erősen szubjektív, hogy melyik a legjobb, mivel valószínűleg mindenki mást favorizál. Véleményem szerint jobban megéri egy adott sablont megvenni, amelyik kinézete, elrendezése a legjobban beleillik az adott cég arculatába, mint egy előre meghatározott időtartamú tagságot kiváltani.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 8 hónapja #12322 Írta: cac
cac válaszolt a következő témában: Melyik fizetős template club a legjobb?
Igen, valóban szubjektív. Leginkább ár/érték arányra gondoltam. Az kicsit már objektívebb.

Sok sablon oldalon élettartamra szól az adott sablon letöltése, mindössze a support szűnik meg a tagság lejártakor. Az általad említett template/cost típusú konstrukcióval az a bajom, hogy aránytalanul drága. Pl Themeforest-en simán kerül 60 USD-be egy sablon, míg YouJoomla-n 90 USD körüli összegből 3 hónapos supportot kap az ember, mennyiségii szabályozás nélküli sablonletöltési lehetőséggel és épített site-számtól függetlenül.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #12324 Írta: csicsa55
csicsa55 válaszolt a következő témában: Melyik fizetős template club a legjobb?
Kérdezhetek?

Elsősorban a témaindító felé, de a többiek véleménye is érdekel.

Miért érdemes template klubtagságot venni? Mivel jobb egy fizetős sablon egy ingyenesnél? A joomshaper féle helix2 és 3 szerintem nagyon jó. Azért kérdem mert még sohasem vettem, csak ingyenest használtam.

Ha megszűnik a tagságom és a megvett sablont idővel egy újabb joomlára szeretném tenni, újra meg kell venni a sablont, vagy kiváltani a tagságot?

A 60$-t húzósnak tartom, ha állandóan meg kell venni az újabb joomlára, hosszútávon viszont nem drága.

Ha szabad tudnom milyen oldal/oldalakhoz és hány darabhoz kell venni?

A saját elkészítés miért nem jöhet szóba? Ötlet nincs a designra vagy lekódolni macera?

Ha ötlet/látványterv van, akkor lehet jobban járnál, ha gantryt tennél fel hydrogen sablonnal és keresnél valakit, aki a látványterv alapján elkészíti. Az örök. Ha egyszer megvan, az frissítés után is kompatibilis lesz az összes újabb joomlával. Sőt, ha időközben áttérnél wordpressre, át lehet rá vinni. Arra is van gantry.

Bár ha sokalljátok érte a 20 ezer Ft-ot, akkor valószínű nem találsz a feladatra jelentkezőt.

Eleinte sablonkészítő alkalmazást vettem/használtam, majd ingyenes szerkeszthető/átszabható sablonokat használtam, aztán amióta megismerkedtem az ötös gantryval, nem vagyok mást hajlandó használni. Az oldalaim 95%-át átgantryzáltam.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja csicsa55 által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 8 hónapja #12325 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: Melyik fizetős template club a legjobb?
Ez utóbbi kérdés szerintem gumicsont....
Én pl egy ízben azért vásároltam template-t, mert a megrendelő ragaszkodott hozzá, hogy mutassak neki 4-5 látványtervet, majd Ő választ. Hát tudod mikor fogok én legyártani 4-5 design-t... Belinkeltem 5 demo oldalt, az egyikre rábökött, hogy azt szeretné, megvettem, megkalapáltam egyéni ízlésnek megfelelően töredéke idő alatt, mintha újraépítem.
Egyszer valaki azt mondta: a linux annak ingyenes, akinek ingyen van a szabadideje.
Nos ez nem linux, de az én időm sincs ingyen.

De az tény, hogy nem kevés oldalt készítettem úgy, hogy mutattak egy oldalt, hogy nekik ez tetszik, ilyesmit szeretnének, csak kékben. Az még csak nem is joomla volt, hát a szavad járásával élve "gantyosítottam". Bár bizonyos vonatkozásban azért a T3 tud ám olyat, amit a Gantry nem, pedig tudhatna....ha már szóbakerült a Helix

Aztán gyakran nem csak a template-t kapod, hanem olyan, egyébként fizetős komponenst, amit egyébként meg kellene venned....

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #12326 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Melyik fizetős template club a legjobb?
Például a RocketTheme-nél egy sablonra a Lifetime licenc 34$ (~7E Ft), és valószínűleg a többi nagyobb sablonklubnál is van lehetőség egy adott sablon megvásárlására. A klub talán inkább azoknak jó, akik sok oldalt csinálnak és értékesíteni tudják például az alap Rocket sablonokat is.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!