Gantry Helium sablon - a menüre kattintva ugorjon a tartalomhoz ne a lap tetejére

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #11696 Írta: creative
Üdvözlet! Segitséget szeretnék kérni az alábbi ügyben:

Gantry keretrendszert használok Helium sablonnal. A felső modulpoziciókban fejléc, logo található ami elég nagy területet foglal el, lényegében a teljes kijelzőt. Igy a menü már alulra kerül. Ez a felső modul minden alpontban látható. A content vagyis a tartalom ez alatt helyezkedik el. Szeretném megoldani, hogy amikor a látogató rákattint a menüpontra, akkor ne a lap tetejére ugorjon, hanem a content modulpozicióhoz. Mivel jelen esetben nem látja a tartalom változását, az állandó slide-ot és logót látja megjelenni. Hogyan tudom ezt kivitelezni? Nem vagyok rest utána kutatni a google-n, de nem igazán találtam a módját egyáltalán hogy keressek rá a problémámra.

Köszönöm előre is!
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja creative által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 11 hónapja #11703 Írta: csezo
Haszáld ezt, ez pont erre van kitalálva!

demo.inspiretheme.com/particles/index.php/particles/onepage-nav

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: creative

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 11 hónapja #11710 Írta: creative
Köszönöm! Viszont ez igy nekem nem világos. Ez egy demó oldal, de alapból valahol a felületen kell keresnem, vagy külön bővitményt telepiteni? Ez mindenképp ilyen jobb oldali funkció, vagyis hogy valahová külön kell kihelyezni? Mert én a felső főmenü esetén szeretném megvalósitani. Mert valóban erre van szükség, de az a lényeg, hogy az oldal HOME lapjának betöltésekor a fejlécet szeretném látni, a további menüpontok esetén viszont lentebb szeretnék ugrani, mivel a fejéc olyan magas, hogy az a modulpozíció, ahová a tartalom betöltődik, már nem látható. Bocsánat, ha laikus kérdések, de kezdő vagyok még a dologban.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 11 hónapja #11711 Írta: jemie
Itt egy kicsit bővebben is olvashatsz a dologról:
www.inspiretheme.com/documentation/gantr...rticles/onepage-menu

Nem kell megköszönni a hozzászólásomat ha úgy gondolod,hogy másnak nem akarsz segíteni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: creative

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!