as002065 margo/keret másolása

Több
7 éve 1 hónapja #11295 Írta: Pappy
as002065 margo/keret másolása téma létrehozva Pappy által
Sziasztok

Megint ez a sablon ihletett meg és felmerült bennem egy kérdés, a sablon slide része alatt van 3 "bogyó" melyek körül egy fehér margo van, ami belelóg a slide elembe is, és ettől eléggé mutatós lett a megoldás. Megpróbáltam ezt lemásolni, pont így nem sikerült. Aztán boncolgatni kezdtem a sablont is, cikkes megoldással (cikket jelenít meg a "bogyó és abból veszi ki a 350x350 pixel képet) oldották meg. Átállítgattam másik képre másik cikkre, hogy lássam mi is történik, eltűnt a fehér keret arról amit állítgattam, ezt összevetettem azokkal amiket nem állítgattam és nem volt különbség a beállításokban, ám a keretet nem sikerült előcsalni.
Szeretném tudni, ha esetleg ti már tudjátok, hogy hogy lehet elkészíteni újra, hogy a későbbiekben működő megoldásként magamévá tehessem.

köszönöm szépen

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 1 hónapja #11296 Írta: jemie
jemie válaszolt a következő témában: as002065 margo/keret másolása
Ezzel elvileg megjelenik, legalábbis nálam igen:
Code:
float: none; margin: 0 !important; border-radius: 50%; -webkit-filter: grayscale(0); max-width: 100%; border: 8px solid #fff !important;

Nem kell megköszönni a hozzászólásomat ha úgy gondolod,hogy másnak nem akarsz segíteni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Pappy

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #11308 Írta: Pappy
Pappy válaszolt a következő témában: as002065 margo/keret másolása
Köszönöm szépen!

megpróbálom később!

(imádom a gif képet amit használsz, mindig megmosolyogtat)

kieg:
Kipróbáltam a tmp.css-ben, tulképpen működött is a dolog, annyit kellett megváltoztatni, hogy a fenti megoldással a kör képek elmozdultak jobbra és megszűntek körnek lenni, jobb oldaluk levágott lett, ezt kompenzálta az, hogy a széleséget 100%-ról 95%-ra módosítottam és máris jó lett a megoldás!

Köszönöm szépen!
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja Pappy által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!