Sablon felülírás, de hogyan? Blog elrendezésben a cikkek elhelyezkedésének módosítása....?!

Több
7 éve 2 hónapja #11027 Írta: nykodesign
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Egy cikk rövid leírását a kategória blog nézetében, miként tudom úgy megjeleníteni, hogy egymás alatti cikkek közvetlenül egymást követve helyezkedjenek el, mert most sorról-sorra fentre igazítja. Tehát adott 3 oszlop, ezek fentre igazítva majd a következő sor ott kezdődik ahol a leghosszabb cikk véget ér, tehát ahol rövidebb cikkek vannak, ott üres távot hagy. Csatolom mire gondolok, mert így nehéz leírni...

Jelen esetben K2 nézetben is van egy ilyen problémám.

A mellékelt képen mutatom az első verzió fekete keretekkel, hogy miről beszélek a második pirossal pedig, hogy miként szeretném átalakítani. Remélem érthető voltam :blush:

Gondolom sablon felülírással... de mit keressek, milyen értéket szükséges módosítani? Nem találtam erre semmit, igazság szerint egyszerű de mégis bonyolult, azt sem tudtam, miként keressek rá?! :dry:

Köszönöm előre is!
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #11029 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Blog elrendezésben a cikkek elhelyezkedésének módosítása

nykodesign írta: ... Tehát adott 3 oszlop, ezek fentre igazítva majd a következő sor ott kezdődik ahol a leghosszabb cikk véget ér, tehát ahol rövidebb cikkek vannak, ott üres távot hagy.
...


Cikkek: Beállítások => Blog- / Kiemelt elrendezés (fül) => Többhasábos elrendezés (lenyíló): Függőleges
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Zotius által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nykodesign

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 2 hónapja #11032 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Blog elrendezésben a cikkek elhelyezkedésének módosítása
Esetleg még lehet használni kész modulokat is a megjelenítéshez pl. RokSprocket

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nykodesign

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 2 hónapja #11033 Írta: nykodesign
Upsz :oops: ... nem tudom ez miért is nem volt egyértelmű... :woohoo: viszont ha van egy K2 komponensem és ott az elemek, szintén kategória szerinti listázásában szeretném ezt megvalósítani? Erre már nem találok beállítást.... vagy ismét csak átfutok valahol felette?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 2 hónapja #11035 Írta: kovacshazi
K2-ben a Kategóriánál tudod beállítani a megjelenéseket.
Kiválasztod a kategóriát szerkesztésre és jobb oldalon vannak a beállítási lehetőségek, többek között a kategória nézet is.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 2 hónapja #11042 Írta: nykodesign
Persze, az odáig rendben van. De ilyen jellegű beállítást nem találok ami a cikkeknél is van, hogy függőlegesen vagy vízszintesen. Sem a kategóriáknál sem a K2 globális beállításaiban...

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!