Gantry5 Hydrogen - Mobil nézetben kapcsolat komponens e-mail cím helyett javascript figyelmeztetés

Több
7 éve 4 hónapja #10789 Írta: freepetya
Jsn epic dizájn Gantry g5_hydrogen alá átültetése után a kapcsolat menüpontnál mobil vagy tablet nézetben nem jelenik meg az e-mail cím, csak ez a figyelmeztetés."Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát."
webteszt.domain-tarhely.net/ahitatok/kapcsolat.html
Ha jól emlékszem nem rég volt egy joomla kiadásban valami hasonló probléma, de a legújabb verzió van fent. A mobil és tablet megjelenítést külön építőelemekkel jelenítem meg visible-phone ill. visible-tablet osztályokkal, beleértve a page content részt is. A jsn epic sablont használva nincs ez a probléma.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 4 hónapja #10790 Írta: Balázs
Nem tudom reprodukálni :)

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #10792 Írta: freepetya
Sajnos nekem sikerült. :-)
webteszt.domain-tarhely.net/joomla36/index.php/kapcsolat
Mivel mobil nézetben úgy szeretném megjeleníteni a tartalmat mint a jsn sablonban volt, (ahitatok.hu) hogy teljes szélesség majd alatta bal oldal és jobb oldal ezért felvettem még egy szekciót a main alá és itt többek között a page content-et is, de szabályozva a megjelenését visible-phone ill. visible-tablet osztályokkal. Ez a duplázás okozhatja a hibát, pedig nem kellene. A tesztoldalon az egyszerűség kedvéért a footer-be tettem. Ha tudna valaki esetleg valami jobb módszert javasolni, hasonló megjelenésre mint itt webteszt.domain-tarhely.net/ahitatok (persze a mobil nézet a lényeg) úgy, hogy ne kelljen duplázni az építőelemeket, akkor szívesen venném. Köszi!
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja freepetya által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 4 hónapja #10793 Írta: Balázs
Annak, hogy hozzáadsz x darab osztályt, annak nem kell, hogy ráhatása legyen egy ilyen js-es dologra. Egyenlőre nem tudom, hogy mi okozza azon az oldalon, de itt próbálgattam és simán ment, de majd megnézem egy másik szerveren, vagy Zotius is az egyik saját tesztoldalán.

Kapcsolat űrlaphoz használhatod esetleg a JSN Uniform Fee-t is, a láblécet meg el tudod rejteni:
Code:
.jsn-master .jsn-text-center { display: none; }

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: freepetya

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #10794 Írta: Zotius
Az email cloaking plugin problémával már én is találkoztam, de nem csak valamely display méretnél, hanem normál képernyős megjelenítésnél, és nem a Kapcsolat komponensnél, hanem egy cikken belüli email megjelenítésnél. Ha jól emlékszem, úgy oldottam meg a dolgot, hogy az email címet png képként tettem be a szövegbe.
Esetleg az email cloaking plugin letiltása is segíthet. Egyébként találtam egy cikket e témáról itt.

Tesztoldalamon kipróbáltam, hogy jelentkezik-e nálam is a probléma reszponzív méretekben, de nekem sem sikerült reprodukálnom, hasonlóan Balázshoz.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Zotius által. Indoklás: kiegészítés
A következő felhasználók mondtak köszönetet: freepetya

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #10795 Írta: freepetya
A kutya ott lehet elásva, hogy mint említettem két esetben is használom a page content építőelemet, bár nincs egyszerre megjelenítve. Mellékletben az alapértelmezett stílus. Ha csak egyszer van, jól működik.
A mainben a page content ill. az egész konténer css classes = visible-desktop. A features-ben a page content css classes = visible-phone, visible-tablet. Valószínűleg a dupla címekkel kapcsolatos hozzászólásomban említett hiba is azzal lehet összefüggésben, hogy többször használom ugyan azokat az elemeket. Ez egyértelműen Gantry, vagy sablon hiba lehet. Az ahitatok.hu éles oldalon (másik szerveren van) g5_hydrogen alatt ezekkel a beállításokkal ugyan úgy jelentkezik a hiba.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja freepetya által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!