Gantry 5 - Mobil nézetben, az egyéni html moduloknál a címsort megduplázza és még egy belső dobozba teszi a tartalmat

Több
7 éve 4 hónapja #10740 Írta: freepetya
Az ahitatok.hu oldal jelenlegi megjelenítését próbálom alakítgatni g5_hydrogen sablont használva. Tesztoldal: webteszt.domain-tarhely.net/ahitatok/
Mobil nézetben, az egyéni html moduloknál a címsort megduplázza és még egy belső dobozba teszi a tartalmat. Ez vajon miért lehet?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #10744 Írta: freepetya
A sablonnál a development beállítás okozta a problémát. Production modban nem jelentkezik a hiba. Ez elég nagy szívás volt :-)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja freepetya által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 4 hónapja #10746 Írta: Balázs
Én például ezt a funkciót egyszer sem használtam. :)

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 4 hónapja #10749 Írta: freepetya
Ha a custom.scss-t írja az ember, akkor dev módban nem kell állandóan recompile css-t nyomogatni elég csak a böngészőt frissíteni. :-)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 4 hónapja #10750 Írta: Balázs
Amit írtál/találtál hibát, azokat érdemes lenne kitesztelni (akár nekem is), mert ha lehet reprodukálni, akkor be lehet küldeni.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 4 hónapja #10767 Írta: freepetya
Igen, célszerű lenne. Ha lesz egy kis időm megpróbálom egy, csak erre a célra létrehozott tesztoldalon előidézni a hibát és pontosan leírni a hiba körülményeit.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!