Gantry 5 három oszlopos megjelenítés

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #10686 Írta: freepetya
Gantry 5 három oszlopos megjelenítés téma létrehozva freepetya által
Gantry 5- ben, ha három oszlopos megjelenítést használok sidebar - main - Aside, mobil nézetben nem a tartalmi elemek, hanem a sidebar jelenik meg legfelül. Általában reszponzív megjelenítésű sablonoknál a tartalmi résszel kezd, majd bal oldal ás utána a jobb. Gantry 4 nél is a tartalommal kezd. Lehet ezzel valamit kezdeni anélkül, hogy felvenném külön még egyszer a modulokat, szabályozva a megjelenítést külön eszközökre? Már többször nekifutottam egy oldalam átalakításának Gantry 5 sablon alá, de most jöttem rá, hogy mindig ezért adtam fel, pedig jó lenne ez a gantry5
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja freepetya által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 4 hónapja #10687 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gantry 5 három oszlopos megjelenítés
Pedig inkább balról-jobbra történő tartalombehúzás lenne a logikus. Ugye azt is csinálhatnád, hogy a két oldalt elrejted x felbontás alatt, és ezek pótlására csinálsz külön modulokat amelyek x szélességig jelennének meg.
Ha el tudom kapni az egyik fejlesztőt, akkor rákérdezek, hogy sorrendezhető a 3 hasábos elrendezés (én nem tudok róla).

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: freepetya

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #10688 Írta: freepetya
freepetya válaszolt a következő témában: Gantry 5 három oszlopos megjelenítés
Lehet, hogy kicsit szubjektív ez a dolog, minden esetre több sablongyártó a tartalmat jeleníti meg először mobil nézetben, nekem erre lenne szükségem. Értem amit írsz, ezt írtam én is, hogy lehetne külön modulpozíciókat létrehozni mobil nézetre, de ha nem muszáj, akkor nem bonyolítanám. Köszi, ha utánakérdezel. Minden esetre érdekes, hogy a Gantry 4-ben úgy volt, ahogy szeretném.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja freepetya által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!