Nem működik az override gantry-hydrogen temlate esetében

Több
7 éve 9 hónapja #9837 Írta: csezo
Egy érdekes problémába keveredtem.
Adott egy oldal, az eddig használt template-et leváltanánk gantry - hydrogénre. Egy virtuemart áruház fut az oldalon, és mind a kategória nézet, mind a terméklap és más virtuemart komponensek használják az override-ot.
Illetve használnánk, mert ha a gantry sablont állítom be, akkor ugyan a virtuemart felületen ki tudom választani, hogy pl a kategória nézet melyik legyen, de a front oldalon erről nem vesz tudomást. (file jogosultság kezelés már ellenőrizve, gyorsítótárak ürítve)
Ha vissza kapcsolok az eredeti temlapte-re, akkor működik.
Namost hogy ne legyen egyszerű, csak a virtuemart komponensek sz@r@kodnak

Van valakinek ötlete?

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #9838 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Nem működik az override gantry-hydrogen temlate esetében
Szerintem ez két külön dolog. Vannak (voltak?) olyan sablonok, amelyeknek külön van a Joomla! sablonja mellett egy VM sablonja is, és ennek apropóján ki kellett választani ezt a VM adminban. Amiket én mostanában néztem azok pedig olyanok, hogy a VM adminban már nem kell semmit sem kiválasztanod, alapértelmezettként kell hagynod, mivel a Joomla! sablon html mappájába kerültek bele a VM felülírások. Ha felteszel egy Hydrogent és vázoltatni akarod a struktúrát, akkor szépen meg kell csinálgatnod a felülírásokat a html mappában.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 7 éve 9 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 9 hónapja #9841 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: Nem működik az override gantry-hydrogen temlate esetében
bakker, ezt benéztem, bocs.
Még egy helyen be kellett állítani, hogy melyik legyen a kategória sablon.

Én nem szeretem azonos néven használni az eredetivel, hogy ha kell, akkor vissza tudjam állítani a "tiszta" alap verziót, így az override nak mindig egyedi elnevezést adok

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!