Gantry - Egyes szekciók esetén be lehet állítani, hogy itt csak egy képet tudjak megjeleníteni?

Több
7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #9705 Írta: Pappy
Sziasztok

Most a kraken sablont próbálgatom és azon tanulgatok, ami gantry támogatott sablon.
Amikor megnyitom szerkesztésre találok benne egy részt a --styles-- részen
ebben van egy header styles rész amiben a sablon fejrészét lehet állítgatni.
szin / szövegszín / háttérkép.
No a gondom épp itt van.
Meg lehet valahogyan változtatni azt, hogy ide csak 1 képet lehessen feltenni? -slider / video vagy ilyesmire gondoltam
Utolsó szerkesztés: 7 éve 10 hónapja Balázs által. Indoklás: Egy témában, csak egy kérdést tegyél fel, köszi!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #9710 Írta: csezo
egészen biztosan, de a KRAKEN nem ingyenes, és azt én még nem vettem meg, így pontosan nem tudom, hogy ott mit látsz. Lehető legrosszabb esetben háromszor teszed be ugyan azt a képet :) :) (látatlanban nehezen tudom elképzelni, hogy erre ne készítették volna fel a template-t)
Esetleg az ott megjelenő PARTICLE -t egyénileg módosítod, de az már nem alap szintű.

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 10 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 10 hónapja #9718 Írta: Pappy
A krekent ingyenes sablonok között találtam, nem annyira fogott meg maga a sablon, de gantry-s így local-ra feltettem.
Azonban ha jól értem, akkor netes környezetre már ne vigyem ki a sablont ott próbálgatni, mert a fejlesztől dühösek lesznek rám?
Elméletileg bárhonnan kaphattam, de ha nem ajánlott fizetős sablonnal dolgozni neten amihez nem fizetve jutottam hozzá, akkor ejtem a dolgot.
Ezt ennyire néznék?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #9719 Írta: csezo
Ugyan az eredeti kérdéshez semmi köze, de hol találtad? Ha legális oldalon, akkor a használata nem illegális. És nem gondolom, hogy néznék...
Egyébként ugyan arra gondolunk?
www.rockettheme.com/joomla/templates/kraken

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 10 hónapja csezo által. Indoklás: kiegészítés

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 10 hónapja #9720 Írta: Balázs
A Kraken tuti, hogy mindig fizetős volt, jelenleg is 34$ az ára.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 10 hónapja #9724 Írta: Pappy
Hát mondjuk nem olvastam el, de itt leltem a full joomla templates free találatra.
bigtheme.net/joomla/rockettheme/349-kraken

most elolvastam a körítést is. Ez tisztázza a kérdést :)
akkor ne használjam, le tudják kérdezni vmi beágyazott követéssel, vagy éppen megvehettem anno 1 lapomhoz és most felhasználom egy másikhoz?
mert mondani akármit lehet.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!