Gantry 5 - Typography

Több
7 éve 10 hónapja #9661 Írta: Salty
Gantry 5 - Typography téma létrehozva Salty által
A következő problémával kapcsolatban várnék tőletek segítséget.

Adva van a Joomla 3.5.1, amelyre telepítve van az 5.2.16-os Gantry és a hozzátartozó Hydrogen téma.
A Gantry 5 demo oldalán a Typograhy menüpont alatt nagyon jól demonstrálva vannak a Gantry 5 adta lehetőségek. Egy cikk írása közben szükségem volt a Notice Styles részből az info osztályra. Első nekifutásra nem történt semmi. Úgy tudtam csak életre kelteni ezt a lehetőséget, hogy követtem Balázs leírását és felülírtam a hydrogen sablont. Probléma megoldva.
A cikkem egy következő részében egy kódot szerettem volna megjeleníteni, a fentebb linkelt oldalon a Code/Prettify részben leírtaknak megfelelően. Sajnos ismét nem történt semmi. Néztem a böngésző vizsgálatban az adott sorokhoz tartozó css sorokat. Itt már sokkal több sort kellene bemásolgatni, felülírni.

Kérdéseim:
1. A Hydrogen sablon írná felül a Gantry 5 formázási lehetőségeit?
2. Milyen megoldás mellett tudnám a Typography menüpontban látható formázásokat alkalmazni?
3. Esetleg a Joomla szövegszerkesztője okozza a problémát? Csak kódszerkesztőt kellene használni?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 10 hónapja #9662 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gantry 5 - Typography
Ami problémát okozhat az-az, hogy amit belinkeltél az a Gantry4 formázási lehetőségeit takarja, arról pedig nincs tudomásom a Gantry5-nek lenne külön ilyen oldala. Esetleg, a Callisto sablon Typography menüpontjában meg tudod nézni, hogy mi az amit biztosan támogat a rendszer: rocketthemedemo-18af.kxcdn.com/live/joom...-features/typography

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Salty

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 10 hónapja #9663 Írta: Salty
Salty válaszolt a következő témában: Gantry 5 - Typography
Köszönöm a választ! Így már teljesen érthető minden.
Ebben az esetben maradhat a hydrogen sablon. Az ingyenesség mellette szól. :P
A Gantry 5-tel kapcsolatos cikkeid nagyon jók és hasznosak. Őszintén remélem, hogy továbbra is kitart a lelkesedésed és folytatod.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 10 hónapja #9669 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gantry 5 - Typography
Köszi, próbálok minél több hasznos tartalmat feltenni továbbra is.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!