Összefügg-e a vásárolt sablon az oldal nyelvével?

Több
8 éve 11 hónapja - 8 éve 11 hónapja #7568 Írta: ambud
Sziasztok!
Szeretnék erről az oldalról Jommla! templatet venni. Kérdésem, hogy lehet-e a magyar nyelvvel baj? Tudom majd magyarosítani? Megjelennek a megfelelő magyar karakterek a lapon?
Az összetevők amit erről az oldalról ajánlanak a template-hez elég lenne. Telepítőcsomagot adnak. Tudom, hogy nekik kéne feltennem a kérdést, de ha valakinek van valami tapasztalata vagy tud érdemben valamit kérem írja le.

Nem találtam ehhez megfelelő topicot, bocs ha mégis volt.

Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv,
Zsolt
Utolsó szerkesztés: 8 éve 11 hónapja ambud által. Indoklás: elírás

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 11 hónapja #7572 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Összefügg-e a vásárolt sablon az oldal nyelvével?
Sablontól függetlenül magát a Joomla!-t kell magyarítanod. Egy sablon általában nem vagy nagyon kevés nyelvi fájllal rendelkezik.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 11 hónapja #7579 Írta: ambud
ambud válaszolt a következő témában: Összefügg-e a vásárolt sablon az oldal nyelvével?
Szia!
Köszönöm a választ! Azt hiszem, hogy valamilyen modullal jártam így Jommla! 2.x nél. Nem kezelte az ékezetes betűket. De akkor magának a template-nek nincs köze a nyelvhez...

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 11 hónapja #7580 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Összefügg-e a vásárolt sablon az oldal nyelvével?
Moduloknál is, ha készítő követi a töbnyelvűsítésekre vonatkozó Joomla!-s ajánlásokat, akkor nem szabadna gond lenni, alapesetben a magyar ékezetes karakterekkel sem.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 11 hónapja #7584 Írta: ambud
ambud válaszolt a következő témában: Összefügg-e a vásárolt sablon az oldal nyelvével?
Rendben! Köszönöm!
Még csak annyit, hogy ezt a templatet néztem ki. A fényképeket gondolom az összeset ki lehet cserélni, a tárhelyen vagy a joomla-ban. Sportról szólna csak nem fociról. Ez tetszene. 24$ megérne még így is nekem ha jól működik.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 11 hónapja #7589 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Összefügg-e a vásárolt sablon az oldal nyelvével?
Gyakorlatilag minden lehet cserélni, ha nem is az adminban, de kódban mindenképp.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!