Gantry5 - Hydrogen sablon mobil nézetben elemek sorrenje

Több
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #7578 Írta: freepetya
freepetya válaszolt a következő témában: Gantry5 - Hydrogen sablon mobil nézetben elemek sorrenje
Valóban. A megoldás az lett, hogy az adott modul modul osztály utótagnál a hidden-phone utótag elé tettem egy space-t. Talán mert a layout-ban a main alatt lévő left-re már globálisan vonatkozik egy formázás.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 10 hónapja freepetya által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 10 hónapja #7581 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gantry5 - Hydrogen sablon mobil nézetben elemek sorrenje
Igen, ezért is érdemes megnézni az adott forrást, hogy tartalmazza-e az adott osztály, és ha igen akkor megfelelően-e. A plusz szóköz általában segíteni szokott. :)

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 10 hónapja #7590 Írta: freepetya
freepetya válaszolt a következő témában: Gantry5 - Hydrogen sablon mobil nézetben elemek sorrenje
Van itt még egy apró probléma. A sorrend beállítása után asztali nézetben néhány modul címét megduplázza. Úgy néz ki, az egyéni HTML moduloknál van csak ez a jelenség. Tesztoldal: webteszt.tarhelyadmin.com/ahitatok/

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #7591 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gantry5 - Hydrogen sablon mobil nézetben elemek sorrenje
És ha a modulcímekre is adsz rejtést?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 8 éve 10 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #7592 Írta: freepetya
freepetya válaszolt a következő témában: Gantry5 - Hydrogen sablon mobil nézetben elemek sorrenje
Igen, erre gondoltam én is, de ha jól sejtem ezt csak modulonként lehet megtenni. Vagy van valami más módja? Nekem kézenfekvő lenne, ha a sidebar és/vagy aside ill. left és right egységek megjelenítése globálisan szabályozható, akkor a cím megjelenítését nem kell még külön állítani.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 10 hónapja freepetya által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #7593 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gantry5 - Hydrogen sablon mobil nézetben elemek sorrenje
Az elrejtett modulok címének osztályaira gondoltam.
Pl.:
Code:
.hidden-phone .g-title {display:none;}
vagy adsz a mobilos moduloknak egy külön osztályt és arra írsz egy címeltüntetést 768px feletti szélességre.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 8 éve 10 hónapja Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: freepetya

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!