Gantry5 - Hydrogen sablon mobil nézetben elemek sorrenje

Több
8 éve 11 hónapja - 8 éve 11 hónapja #7563 Írta: freepetya
Lehetséges valamilyen módon állítani, hogy mobil nézetben a tartalmi rész legyen elől, majd a bal oldalsáv és utána a jobb oldalsáv következzen. A layout így néz ki:
joomlacms.hu/media/kunena/attachments/82/Layout.png
Utolsó szerkesztés: 8 éve 11 hónapja freepetya által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 11 hónapja - 8 éve 11 hónapja #7564 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gantry5 - Hydrogen sablon mobil nézetben elemek sorrenje
Használhatsz egy apró trükköt erre, a következő táblázat alapján:



A lényege annyi, hogy Sidebarnak és az Asidenak adsz egy visible-desktop osztályt, amely annyit tesz, hogy tábla- és mobilnézetben már nem jelennek meg az adott szekciók. A mainbe pedig berakod a Sidebar és az Asidehoz tartozó modulokat, de hidden-desktop osztállyal, amely segítségével asztali nézetben nem fognak látszódni ezek a modulok.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 11 hónapja Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: freepetya

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 11 hónapja - 8 éve 11 hónapja #7569 Írta: freepetya
freepetya válaszolt a következő témában: Gantry5 - Hydrogen sablon mobil nézetben elemek sorrenje
Ez tök jól működik. Egy modult szeretnék még letiltani mobil nézetben. Ezt a formázást lehet alkalmazni egy-egy modulra is?
Utolsó szerkesztés: 8 éve 11 hónapja freepetya által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 11 hónapja #7570 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gantry5 - Hydrogen sablon mobil nézetben elemek sorrenje
Igen, modulosztály utótagnak a fenti osztályok valamelyikét írod be.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 11 hónapja #7571 Írta: freepetya
freepetya válaszolt a következő témában: Gantry5 - Hydrogen sablon mobil nézetben elemek sorrenje
Próbáltam, sajna így nem működik.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 11 hónapja #7573 Írta: freepetya
freepetya válaszolt a következő témában: Gantry5 - Hydrogen sablon mobil nézetben elemek sorrenje
Kicsit összetettebb a dolog. Az előző javaslatodat követve úgy állítottam a láthatóságot, hogy a Sidebar-nak adtam visibile-desktop osztályt, majd a main-be betettem egy modulpozíciót (left) hidden-desktop osztállyal. Az egyik modulnál ami left pozícióban van beállítottam modul osztály utótagnak hidden-phone-t.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!