A fejlécből hogyan vehetem ki az árnyékolt részeken az oldal jobb- és baloldalán?

Több
9 éve 3 hete #7158 Írta: Zotius
Korábban azt mondtad, hogy klímás oldalnak ez volt a legmegfelelőbb. Aztán már a slider sem jó, át akartad méretezni. Most meg a kereső mező sem kell. Mondd csak, Te valóban ezt a sablont akarod használni egyáltalán? Kezdek elbizonytalanodni. Futottam itt a köröket, úgy látszik feleslegesen. Egyszerűbb, ha áttérsz Gantry-ra. Azt sokkal könnyebb testreszabni. És ráadásul jó a reszponzív megjelenése, tutti jól működik mobilon, tableten is. Vannak hozzá jó sliderek, miegymás.

Mellesleg a keresőmező kódját a sablon index.php fájljában a 123-tól a 130. sorig terjedően találhatod:
Code:
<div class="dd-textblock dd-object1481210773"> <form class="dd-search" name="Search" action="<?php echo $document->baseurl; ?>/index.php" method="post"> <input type="text" value="" name="searchword" /> <input type="hidden" name="task" value="search" /> <input type="hidden" name="option" value="com_search" /> <input type="submit" value="" name="search" class="dd-search-button" /> </form> </div>

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete - 9 éve 3 hete #7159 Írta: Zotius
Innen mindent megtudhatsz a Gantry-ról:
Gantry dokumentáció
Rengeteg modul pozíciós lehetősége van:
Gantry modulpozíciók, elrendezés
... na, de nem fényezem mert a végén még azt hiszed, fizetnek érte. :D
Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hete Zotius által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete #7172 Írta: inersi
Az az igazság, hogy én is keresem a leginkább megfelelőt.
Már teljesen mindegy, hogy milyen sablon. delklima.hu/ ehhez az oldalhoz hasonlót szeretnék készíteni.
Tudsz valami konkrét sablont, amivel ezt egyszerűen meg lehet oldani? Tudom nekem kell kiválasztani a dizájn miatt, de mint az előbb írtam a minta oldalhoz hasonlót szeretnék.

Egyébként köszönöm a kitartásod, türelmed, és segítőkészséged.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete - 9 éve 3 hete #7173 Írta: Zotius
Megnéztem a delklima.hu oldalát. Az megállapítható elsőre, hogy az a site nem joomlás. Valami " Skeleton Boilerplate " nevű rendszeren készült, azt nem ismerem.
Ha Gantryban az alap sablon világos színű verziójával kezdesz építkezni, az már alapból hasonlít rá. A delklima.hu-n látható modulpozíciók könnyedén összehozhatók a Gantry modulpozícióival. Előző posztomban lévő linken láthatók a lehetséges modul pozíciók, nagyon sokféle elrendezés kihozható belőle.
A lényegen túl a többi "csicsázás" már csak CSS és fantázia kérdése, esetleg néhány egyéb kiegészítővel tuningolva.
Ha webboltot is akarsz, akkor felrakod vagy a Virtuemart-ot, vagy a PrestaShop-ot. Röviden ennyi.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hete Zotius által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete #7204 Írta: inersi
Köszi a segítséget, nagyon el vagyok havazva meló ezerrel. Hol tudok privát üzit küldeni?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete #7206 Írta: Zotius
Skype elérhetőségem az aláírásomban.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!