Artisteer 4 responsive sablon csak részben működik

Több
9 éve 3 hete - 9 éve 3 hete #6910 Írta: Trex
Sziasztok!

A problémám, hogy valamit elbarmolhattam a már kész oldalon, de lehet, hogy a 3.4 frissítés óta van a következő jelenség:
A honlap némely menüpontja esetén betölt, de a legtöbbnél nem tölt be a Artisteer 4-gyel készült responsive template css fájl.
Azt vettem észre, hogy ablak átméretezésnél újratölti a css-t egy script ott ahol a responsive működik, de a legtöbb oldal nem regál az ablak méretének változtatására. Folyamatosan úgy fejlesztettem, hogy figyeltem erre, ezért biztos, hogy nem rég, még jól működött.

www.kek-sarga.hu

Mi lehet a hiba?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Trex
Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hete Trex által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete - 9 éve 3 hete #6911 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Artisteer 4 responsive sablon csak részben működik
Szerintem egyszerűen az artisteer-ben elfelejtetted beállítani a reszponzivitást :)
Néztem az oldalt a Firefox Web Developer-ben is és telefonról is, egyikben sem reszponzív, hanem fix szélességű.



Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hete Zotius által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete - 9 éve 3 hete #6913 Írta: Trex
Trex válaszolt a következő témában: Artisteer 4 responsive sablon csak részben működik
Ha elmész a szállásfoglalás lapra, akkor láthatod, hogy tévedsz.

Trex
Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hete Trex által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete #6914 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Artisteer 4 responsive sablon csak részben működik
Valóban, érdekes. Talán az Artisteer tervben lehet valami a nem reszponzí pozíciók beállításainál, hogy egymás alá forduljanak reszp. megjelenítés esetén?
(...) = accepted :)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete #6915 Írta: Trex
Trex válaszolt a következő témában: Artisteer 4 responsive sablon csak részben működik
Még az átadáskor minden oldalon jó volt kb 2 hete. Most, hogy frissítettem a napokban a Joomlát, azóta van valami gond, de más honlapjaim, ugyanezekkel a verziókkal és Artisteerrel rendben működnek is, tehát nem lehetne a frissítés az oka, mégis valami azóta nem jó. Valakinek van ötlete?

Trex

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete #6922 Írta: kisgal
kisgal válaszolt a következő témában: Artisteer 4 responsive sablon csak részben működik
Sziasztok! jogos az észrevétel és már javítva van: www.artisteer.com/?p=news
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Balázs, Zotius

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!