JSN Epic free sablon CSS módosítás

Több
8 éve 9 hónapja #6247 Írta: freepetya
Egy kis CSS segítség kellene. Az ahitatok.hu oldalról lenne szó. Jobb felül a facebook lájkboxban nem látszik teljesen a lájkok száma. Ha a betüméretet 11px helyett 10-re sikerülne csökkenteni csak erre vonatkozólag, akkor ok. lenne, csakhogy ezt a facebook-on levő CSS-ből veszi.
Illetve a footer-ben a jobb oldali menüt kellene jobbra igazítani. Van még középtájon jobb oldalon egy modul (Keresés a Bibliában) a beviteli és a választó mező is kilógna a modulból. Ezt csak globálisan tudtam egy width érték beszúrásával korrigálni, de így az összes beviteli mező szélessége változik. Előzmény: frissítés 2.5.28-3.3.6-ra a sablon legújabb változatával együtt. Előző változatban ezekkel nem volt probléma.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #6248 Írta: jemie
jemie válaszolt a következő témában: JSN Epic free sablon CSS módosítás
Facebook:
Ha a template.css:1162 sorában a padding:15px-elt 12-re csökkented akkor látszik az egész szám,és a modulok sem esnek szét.
Szerintem

A footer menü:
Ezzel már én is szívtam, úgy oldottam meg, hogy nem footer menüt használtam hanem egyéni html modulba raktam a menüt és teljesen ki lehet rakni jobbra is és balra is.
Itt meg tudod nézni

Nem kell megköszönni a hozzászólásomat ha úgy gondolod,hogy másnak nem akarsz segíteni.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja jemie által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: freepetya

Több
8 éve 9 hónapja #6252 Írta: freepetya
freepetya válaszolt a következő témában: JSN Epic free sablon CSS módosítás
Köszi a javaslatot. Így egy picit széthúzza az oldalsó menü aktív menüpontjait, esetleg valahogy a facebook CSS-t nem lehet felülbírálni? Az alsó menüt megcsinálom egyéni HTML modulban így biztosan jó lesz. Esetleg az utolsó kérdésemre tudna valaki valamit javasolni. Itt a tesztoldal, ezen jól látszik a probléma. webteszt.tarhelyadmin.com/ahitatok/

Több
8 éve 9 hónapja #6253 Írta: jemie
A képet miért nem rakod a like gomb fölé, vagy veszed kissebbre?

Nem kell megköszönni a hozzászólásomat ha úgy gondolod,hogy másnak nem akarsz segíteni.

Több
8 éve 9 hónapja #6254 Írta: jemie
A Biblia kereső is eléggé oda van..

Több
8 éve 9 hónapja #6255 Írta: freepetya
freepetya válaszolt a következő témában: JSN Epic free sablon CSS módosítás
A képet nem tudom kisebbre venni, mint ahogy írtam a betűmérettel kapcsolatban, az egész szkript egy iframe a facebookról vett kóddal. A bibliakeresőre is keresem a megoldást. Azért linkeltem a tesztoldalt, mert ott látszik az eredeti állapot szerinti hiba. Érdekes a sablon 2.5-ös verziójánál nem voltak ezek a problémák.