Artisteerrel készített weboldal szétcsúszik okostelón

  • tudatlan
  • tudatlan profilkép Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 7 hónapja #5673 Írta: tudatlan
Sziasztok!
Csináltam egy sablont Artisteer-rel, majd exportáltam Joomla!-ba. Gépen teljesen okés a megjelenés is és a működés is. Ugyanakkor telón pl nincs menü, illetve csak egy olyan "gomb" mint a Chrome menüje (3 vonal)
Aztán mivel bal oldalt modulként külön is van menü, az megjelenik, de amihez almenü tartozik az egyik sem működik.
A keresősáv felcsúszott a fejlécben lévő kép elé.
Kell valamit állítanom, hogy jó legyen, vagy a sablon van elrontva?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 7 hónapja #5674 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Artisteerrel készített weboldal szétcsúszik okostelón
Talán Zootius tud benne segíteni, ha feljön.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 7 hónapja #5677 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Artisteerrel készített weboldal szétcsúszik okostelón
Sziasztok!
Mivel megszólíttattam, nem kerülhetem meg a válaszolást... :)
Az Artisteer-rel készült reszponzív sablon problémái között már én is találkoztam hasonló dolgokkal.
Menü „átalakulása” gombbá:
Teljesen normális. Ez Gantry-ban is így történik, ha a menü nem fér el a mobil eszköz kis méretű kijelzőjén.
Keresősáv felcsúszás:
A modulok átrendeződése is teljesen normális. A mobileszköz kis képernyőjén az átrendezés a modulok elhelyezkedése alapján, az egymás melletti balról-jobbra viszonyból, fentről-lefelé áthelyezéssel történik.
Almenü lenyílás:
Artisteer-ben ellenőrizd a menü beállításait, nogy működése hogyan van beállítva: Az almenü lenyitása kattintásra, vagy az egér föléviteléhez (onmouseover eseményhez) van-e definiálva.

PS: Mellesleg már én sem használom az Artisteer-t, inkább Gantry-ra tértem át... B)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

  • tudatlan
  • tudatlan profilkép Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 7 hónapja #5678 Írta: tudatlan
tudatlan válaszolt a következő témában: Artisteerrel készített weboldal szétcsúszik okostelón
Köszönöm!
Menü átalakulása nem érdekes, ha működne, de ugye...
Keresősáv.. ez már zavaró, de ha ez van. hát oké, bár nem nagyon láttam ilyet, de olvasni azért olvastam más fórumokban.
Almenü
Az almenü egér fölévitelre van definiálva, de alapból nem az Artisteeres menüt használom, hanem Joomla!-ban van elkészítve
Ha ez az egy probléma megoldódna már lenne öröm és bódogság! ;)

Gantry ... download

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!